Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van bennem ez a félelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bennem ez a félelem a párkapcsolattal szemben?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és lány.

Az előző héten 1 barátnőm, és 2 haverom jött össze a szerelmével.Egy másik bnőmnek alakulóban van, de neki volt már kapcsolata.Nem érzem hogy le vagyok maradva, sőt nagyon is ráérek még.

De van egy fiú aki tetszik, és neki is én.Tett rá célzást, hogy hamarosan kérdez valamit, és én nagyon-nagyon félek, hogy ösze akar jönni velem:S

Szeretem őt, mert tényleg szeretem, de nem tudom hogy mi lenne ha...Ő is 14.Félek attól hogy rám fog unni, hogy szakítunk, és nem leszünk barátok, a beszólásoktól is tartok.Szerintetek?

Nem akarom megbántani azzal, hogy nemet mondok, meg nem is akarok nemet mondani.

Kétségbe vagyok esve, és folyamatosan ezen rágódok...

Köszi szépen:)


2011. okt. 8. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy még fiatal vagy ahhoz hogy pasizzál,nem vagy még elég érett és azért félsz...

Várjál ezzel még 2-3 évet nem vagy te még készen arra hogy járjál valakivel és ezt jó indulatból mondom!!

2011. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
te kis ribanc. :D:D:D:D:
2011. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem én igen is érett vagyok hozzá, mert mikor idősebb fiúkkal voltam(nem úgy), akkor nem volt gondom, és bevállalós voltam.De vele!Huhh...érzem rajta hogy fél, és bizonytalan, ez valahogy átragadt rám.Olyan gondolatok keringenek bennem, hogy ő még nem áll készen rá, és semmilyen járás lenne ez.Remélem érted:)
2011. okt. 8. 10:57
 4/6 A kérdező kommentje:

15:56

Én ezt a kifejezést nem ilyen esetekben szoktam használni:D

No de Te tudod!

2011. okt. 8. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:

DE IGEN FIATAL VAGY!!Ne magyarázd már meg nekem hogy egy 14 éves kislány kést van egy kapcsolatra,sokszor a felnőtt emberek nehezen kezelik a kapcsolataikat,egy 14 éves lány még tanuljon és keressen valami hobbit!!!

Ráérsz te még 2-3 év múlva pasizni,arról nem is beszélve hogy akkor már jobban oda lesznek érted mert fejlettebb leszel testileg is és lelkileg is!!

2011. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, annak ellenére, hogy nem jutottam előre kicsit sem.

És nem értem végülis azt sem, hogy miért jön mindenki a tanulással, és hobbival.

5-ös tanuló vagyok, motorozok, gitározok, és 8 éve táncolok.Emellett képzőművészeti képzésekre is járok.

Szval nem értem minek kell ismeretlenül kérdésekhez gyakran olyat írogatni ha fiatal teszi fel, hogy inkább tanulj.Honnan tudjátok, hogy a kérdező hogy tanul, és milyen életet él?A kérdésre kellene válaszolni, hogyha megkérdezi mi lenne jó döntés.

2011. okt. 8. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!