Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok "verekedni" a barátnőitekkel?

Figyelt kérdés

Természetesen nem komoly dologra gondolok itt, csak játékból, csikizni a másikat, kicsit "dögönyözni" vagy birkózni. Természetesen nem durván csak finoman, nehogy baj legyen :) !Természetesen szerelmesek vagyunk, én 22(f) Ő 17(l) :)

Én rendszerint csikizni szoktam, vagy a legújabb, hogy megpróbálom leharapni a kislábujját, esetleg a fülét :D ! Aranyos, amikor megpróbál visszatámadni, vagy röhög teljes erejéből, úgy hogy a két kis kezét a füléhez szorítja és összegubózik, közben meg tekintget ki a kis "védelme" mögül, mint egy kisegér :D ! Sokszor pont az ilyen játékokon izgulunk fel és kezdünk el szeretkezni :) !

Ti mit szoktatok így játszani?


2009. márc. 10. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem természetellenes, ha valaki nem. Ez olyan, mint h vannak olyanok, akik nem csókolóznak szex közben...
2009. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy szoktunk.:D

Rendszerint akkor kezdődik, amikor én a fenekéhez érek, és őt ez csikizi, vagy pedig ő csócsálja az oldalamat. Mindig birkózás lesz belőle. Sajna mostanában akadnak balesetek, mert leszokott a körömrágásról, és használja ilyenkor rendesen.:D De imádom az ilyeneket nagyon.

Amúgy azt szoktam csinálni, hogy lefogom a kezét, ráülök, és a hónalját kezdem el nyalogatni. Minden baja lesz, és harapdál az arcom felé, igazi vadmacsek ilyenkor:)

2009. márc. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi néha párnacsatázni szoktunk.
2009. márc. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk meg volt egyszer olyan h nagyon beindultunk és elkezdtük tépni a takarót...nagyot nevettem xD
2009. márc. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
mi is játszottunk ilyet,de ez eldurvult és igazi harc lett belőle,úgyhogy leszoktunk róla!mindketten azt szeretjük,hogy enyém az utolsó szó!és ezért sosincs vége...és ezért eldurvult,egyre többet,és egyre nagyobbat kevertünk le egymásnak
2009. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam bírkózni barátnőmmel...

Néha már olyan erősen megharap vagy megcsíp vagy meghúzza a hajam,hogy majd be s@@@ok :)

2009. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is nagyon sokat birkózunk a barátommal :D Ő rengeteget csikiz, meg eljátsszuk, hogy "megesszük egymást", vagyis harapdáljuk egymás nyakát, stb. van hogy birkózás közben kiesünk az ágyból :D
2009. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!