Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Kivel mentek inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Kivel mentek inkább ki sétálni, a barátnőitekkel vagy a pasitokkal?

Figyelt kérdés
a barátnőkkel sztem sokkal érdekesebb, többet lehet röhögni mint egy randin. Vagy egy lánynak többet jelent egy randi?
2009. júl. 5. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenhogy jól tudom érezni magam..:D

mondjuk egy randin lehet hogy jobban oda figyelek hoogy "megfeleljek"..de a lényeg h önmagad add mindig :)

16/L

2009. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj! Ahogy látom még komolytalan vagy. Ha egyszer igazán szerelmes leszel akkor nem kérdezel majd ilyen hülyeséget. Amég nem vagy az, jobb ha barátnőkkel lógsz. Mert ha szerelmes leszel, akkor örülsz minden pillanatnak amikor veled van
2009. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek!Ha jobban szeretsz idétlenül röhögni a barátnőkkel,mint a pasiddal lenni,akit elvileg ˝szeretsz˝,akkor neked még nem való kapcsolat.
2009. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sétálni mindenképpen a barátnőimmel szeretek jobban..vagy a kiskutyámmal!! :)
2009. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!