Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A világ legrosszabb csaja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világ legrosszabb csaja lennék? [Többi lent]

Figyelt kérdés
Van egy barátom 3 hete vele vagyok:(( de én néha már unom hogy folyton velem akar lenni és inkább barátnőkkel vagyok... csakhogy ezzel megbántom és tudom jogosan:(( de szeretem és nem akarom megbántani:( amugyén egy nagíyon félénk lány vagyok és ő az első kapcsolatom:(( mit csináljak??? segényt mindig piszkálják haverok h dobjon meghogy nem érdemlem meg :( és igazuk van én mondtam h ha ugylátja akkor szakitsunk inkább és szoljon de ő azt mondta nem érdekli mit mondanak mások... szeret s nem akar elvesziteni:(( énse őt és nemtudom :( én a helyébe dobnám őt:(( nagyon rossz barátnő vagyok szerintem s tényleg nem érdemlem meg:(( de tényleg kérlek segitsenetek...csak értelmes válaszok kérek... mellesleg 14 éves lány vagyok és még csók se volt köztünk mert félek tőle kicist mmint a csóktól de persze akarom...és ha megtörténne nem tiltakoznék csak vlahogy miattam sose tudunk kettesben lenni csak suliban bnőim meg haverjai közelében:( mit csináljak?:((( haverja szerint élekképtelen és éretlen vagyok:( neharagudjatok ha értelmetlen amit irok de eléggé lehangol ez a dolog és igyis rossz kedvem van:((
2011. máj. 11. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A haverjának igaza van. Éretlen vagy még. Miért nem vagytok soha kettesben? Mitől félsz? Mert valamitől biztos.
2011. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy szerelmes. Nincs értelme a kapcsolatnak így.
2011. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még, szerintem nem vagy szerelmes, és ő se beléd.
2011. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint tényleg nem vagy szerelmes. Lehet, hogy kedveled, jól érzed magad vele, de az biztos, hogy ez nem szerelem. Ha az lenne, mindig vele szeretnél lenni, CSAK vele. Ennek így nincs értelme, nem vagy még elég érett egy kapcsolathoz, de ez nem a te hibád, fiatal vagy még.
2011. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!