Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért támad folyamatosan a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért támad folyamatosan a párom?

Figyelt kérdés
A párom hirtelen haragú,mindenen könnyen felhúzza magát,ha valami nem tetszik neki azért nekem esik és mindig mindent úgy állít be mintha én lennék a hibás, az én természetem lenne rossz pedig kb még akkor is én kérek bocsánatot ha az ő hibája.Én mindig csak nyugtatgatom,hogy ne kiabáljon beszéljük meg,de ő ilyenkor fejemhez vágja hogy taszít benned ez -az és rámvágja a telefont..valamikor szakít is..ilyenkor én mindig hívogatom mint egy hülyegyerek.. aztán megnyugszik. Próbáltam már erről beszélni vele de nem lehet mert rögtön támad és természetesen rám fogja hogy ilyen... Iszonyúan idegesít benne ez de szeretem,viszont mindennap idegroncs vagyok hogy vajon haragszik e valamiért... Mit tegyek? Hagyjam rá ha pattog és ne hivogassam? Mert kb. mindig pitizek neki...
2011. máj. 11. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi is szoktunk veszekedni a barátommal apróságokon, de általában ezek kis dolgok, amiket én fújok fel és néha még én is belátom, hogy túlzásba esek.

Egyébként szerintem ne pitizz neki, mert annál jobban be fogja látni, hogy mit tett, minél kevesebbszer hívod fel. Sőt, szerintem egyáltalán nem kéne felhívnod. Hagyni kéne, hogy ő maga lássa be a hibát. Ha szeret, akkor megváltozik. Ezt nektek, kettőtöknek kell megbeszélni, mert így nehéz. Mondd el, neked mi a problémád és hogy nem szeretnéd, ha mindig, minden esetben te lennél a hibás. Ha kell, közösen találjátok ki, mi lehet erre a jó megoldás. Kapcsoljatok ki, jön a nyár, legyetek sokat a szabadban, kiránduljatok, nyaraljatok. Csodákra képesek ezek az apró dolgok, hidd el.

Mindenképp beszélj vele, ez a legfontosabb!

2011. máj. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni de nem lehet! Rögtön támad, hogy ő nem ilyen hogy én így úgy amúgy... még akkor is kiabál ha tudja h nekem van igazam....
2011. máj. 11. 23:58
 3/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Te a volt pasimmal jársz? :-))


Nem kell hívogatni, tudja hogy ő van nyeregben. Legközelebb ne is beszélj vele addig, amíg bocsánatot nem kér. Ne hívd, ha ő jelentkezik (akár napokkal később is), akkor közöld hogy vársz egy bocsánatkérést, ha nem hajlandó erre, akkor azonnal leteszed a telefont, nem cseverészel vele. Utána még egyszer, addig, amíg úgy nem kezdi a mondandóját, hogy bocsánat... Ha lelép, örülj hogy megszabadultál egy ilyen kőbunkótól.

Nekem akkor kezdett normálisan viselkedni az ex, amikor elővettem a dominamodoromat, akkor persze már ő pitizett, de addigra nagyon elcseszte és lapátra került.

Ha így pitizel neki, sosem fog tisztelni és tisztelettel bánni veled.

2011. máj. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Vérszomjas pandamaci!:)


Köszi szépen a válaszodat! Mostanában 1-2x megcsináltam,hogy nem hívtam vissza miután rámtette a telefont,vagy ha szakított velem elmentem és utánam jött hogy maradjak vele..de másnap simán benyőgte,hogy gondolkodnia kell a tegnap miatt.

Tisztában vagyok vele,hogy jól tudja,hogy kb. bármit megtehet..

Csak sajnos a rossz természete mellé még iszonyúan büszke is,ugyhogy ha közölném vele,hogy bocsánatkérést várok még engem állítana be hisztisnek:) Ördögikör... Egyszerűen tényleg nem tudom mit tegyek vele,azon kivül,hogy nem hívom vissza ha leteszi a telefont...

2011. máj. 12. 00:11
 5/13 A kérdező kommentje:

Vérszomjas pandamaci!:)


Mit takar a dominamodor?

2011. máj. 12. 00:11
 6/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Ezen igazából a határozottságot értem. Pl. a mai napig sajnálok pár esetet, ma másképp oldanám meg. Az egyik az volt, hogy nyaralás alatt véletlenül bezártuk a szállodai szobába a kulcsunkat, a recepción kellett segítséget kérni, hogy kinyittassuk a szobát. Rá pár napra ő előbb lement reggelizni, én szétnéztem a szobában, kulcs sehol, gondoltam magamban hogy levitte, majd becsaptam magam után az ajtót. Kiderült, nem volt nála a kulcs, voltam én minden, buta, idióta. Aztán kinyittattuk a szobát (illetve közölte, hogy mivel az én hibám, intézzem én), mondtam a szobában amikor feljutottunk hogy hol a kulcs, mutassa meg. Nekiállt keresni, kiderült, hogy az ő ruhájának a zsebében volt. Szerinted bocsánatot kért? Én meg mint a kis néma gyerek, kullogtam utána. Ma már kikövetelném a bocsánatkérést.

Egyébként egyszer meg is kérdeztem tőle, hogy eddig minden nőjével így üvöltözött-e. Közölte hogy nem, mert nem lehetett, nem hagyták. Na ja, csak én voltam akkora barom, sokkal határozottabbnak kellett volna lennem vele.

2011. máj. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Amúgy amit leírtál, az alapján nagyon rossz természete van. Nem fog megváltozni teljesen soha. Ő neked nem lesz a társad. Egyébként képzeld magad egy kiszolgáltatott helyzetbe, pl. otthon vagy a gyereketekkel GYESen, amikor nem olyan könnyű lelépni - hogy akkor mit művelne... Az ilyenek csak eltaposnak, kemény kézzel ideig-óráig lehet őket tartani, de végleg nem változik meg. Ismerem a "fajtáját", 7 éven át volt hozzá szerencsém.
2011. máj. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nálunk más probléma is van sajnos..pl az,hogy nem szerelmes csak szeret..illetve még éretlen... az h nem szerelmes lehet azért van mert mindig pitiztem és jól tudta,hogy mi van... az hogy éretlen...az meg azt takarja,hogy hetente 1x szakít rám időt, nem csinálunk soha semmit, nem hív el sehova. Szeret egyedül lenni és utálja a kötöttségeket, a szíve egyik fele azt mondja,hogy legyen velem,tudom hogy nagyon szeret szerettel mindig mondja,hogy ritka az olyan normális lány manapság mint én, de közben élni is szeretne, ugyhogy kb. vergődik... Áh nem is tudom mit akarok ezzel mondani...lényeg h nagyon gáz vele kapcsolatban minden..de kidobni meg nem tudom.. 1x próbáltam meg..akkor is támadott amikor soroltam a problémákat..ordított hogy menjek el hát csodák csodájára elmentem..nem pitiztem és akkor jött utánam,hogy felejtsük el ezt az egészet és maradjak vele..de másnap már szívta a véremet azzal,hogy el kell gondolkodnia hogy elengedjen vagy sem... mondjuk arra gondoltam,hogy ez is a természetéből adódik és úgymond visszavágás... ugyhogy elintéztem annyival,hogy hallgass akkor a szívedre..semmi könyörgés nem volt...
2011. máj. 12. 00:28
 9/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Hát, semmi jó nem sül ki ebből. Amit leírtál, az alapján reménytelen eset...Itt csak az segít, hogy erőt veszel magadon és lekoptatod.

Jó, én osztom az észt, amikor nekem is az utolsó év olyan se veled se nélküled nyögés volt, még szakítottunk is. Az egésznek úgy lett véglegesen vége, hogy angolosan távoztam külföldre, egy ideig hívogatott, aztán mondtam hogy bocsi, elutazom vidékre ahol nincs térerő, aztán soha többet nem jelentkeztem.

2011. máj. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Támad? És közben vicsorog? Meg ugat? Akkor azért mert egy kutya. Ha te még pitizel is, akkor tuti ez a helyzet.
2011. máj. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!