Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő csak szexet akar, én többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő csak szexet akar, én többet (ő ezt tudja) Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Azóta akar tőlem ismét vmit,mióta én belekezdtem egy úgy kapcsolatba...amibe ő is közrejátszott,vagyis azért,h őt elfelejtsem,de ez fél év után se sikerült:(Sokszor jelentkezik nálam,így vagy úgy,és amikor érzem,h lezártam,pont akkor "kopogtat"Miért?!:S
2011. máj. 12. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:

miért?!

hah hogy hogy miért?

kis naiv vagy azért:P

szexet akar, mint írtad is., és leszarja te mit akarsz

megd*g utána otthagy, és pár hét mulva megint jön vmi alamuszi dumával megint megd*g és megint otthagy.

szexkapcsolatot akar ennyi.

ha Nőnek érzed magad, és nem r*bancnak, akkor lesz*rod, és közlöd vele, hogy felejtsük el egymást. (még a barátja sem akarsz lenni)

2011. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

off


Huhh, pontosan ugyanilyen helyzetben vagyok...

2011. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert tönkre akarja tenni a kapcsolatodat. Az a véglény nem talált mást, mióta szétmentetek, viszont az ingerküszöbe alacsony a pénztárcája lapos, emiatt kell valaki neki, akit ingyen használhat.
2011. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább felejtsd el. Ebből már nem lehet jó kapcsolat.
2011. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dettó u.ez van nálunk is,bár mi mindketten most szabadok vagyunk,mert kijött mindegyikünk egy kapcsolatból...hogy hogyan tovább,majd az élet eldönti...
2011. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert minden egyes alkalommal mutatod h érdekeld!Nem kell felvenni a telefont nem kell válaszolni az smsekre!De ahogy látom te se nagyon akarsz tőle elszakadni!Én már csak tudom ebben a helyzetben vagyok énis!Mindig akkor keres amikor kicsit túllépek és utána megbolondulok!De most én átveszem a gyeplőt!
2011. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!