Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy tetszem-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy tetszem-e neki? Hogy adjam a tudtára, hogy ő bejön nekem? 13/L

Figyelt kérdés

az a helyzet, h tetszik 1 fiú, aki 1 évvel idősebb nállam, és van csaja, de nekem tetszik, viszont nem merek kezdeményezni ( eddig 1 fiúnál se mertem)

vannak apróbb jelek, néha 1 mosoly, hosszan nézzük egymást, vagy valami, de más semmi. Még csak nem is vagyunk köszönő viszonyban... lécci segítsetek, honnan tudjam h bejövök-e neki, vagy hogy adjam a tudtára h tetszik anélkül h ciki lenne...


2011. máj. 12. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője, nem biztos, hogy neked bármit is kellene tenned. Szerintem csak szemezz vele, néha mosolyogj rá, esetleg köszönj neki, hogy ebből tudja, hogy neked tetszik. Ha neki is tetszel, ő is fog jelezni, esetleg otthagyja a barátnőjét... De semmiképp se te legyél az, aki belerondít a kapcsolatukba. 21/L
2011. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
Csinálj neki paprikás krumplit nekem bejött (mármint nekem csináltak :D) 14/f
2011. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 jin ***** válasza:

off

előző

hja a férfi szivéhez a hasán vezet az ut XD

onn

ha jobb vagy mint ő (érted h értem)és nem érdekel h a másik csajnak h esik

akkor Idézem:paprikáskrumpli!!!!!!!!!

azért sok sikert!!!

2011. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

már nincs csaja, szal nem érzem magam szarul :))) szóval most jöhetnek a tippek !


gond: 18-án ballag

2011. jún. 9. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:

szívtad,amúgy aza mázlid h nincs bnője,ülönben ha szemeztél volna vele meg ilyenek,akor biztos elmonta volna a csajának,aki pedig téged osztott volna ki hogy szálj le a pasijárol és végülis jogosan.

saját tapasztalat ;)

13L

2011. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
menj barbiezni
2011. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fizess neki elő egy hónapot WOW-ba :D sok sikert
2011. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Antifaces?vagy mi azxd
2011. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

értelmes válaszokat várok, nem ilyeneket ! a 13 évesnek köszi, de végülis nem volt igazi kapcs, a csaj külföldön él, és alig találkooztak :// szóval ha valaki tud ÉRTELMES ötleteket adni, azokat írja le .


egyébként mi ballagtatunk, és vkinek átkell adni egy szál virágot. szerintetek ciki lenne, ha neki adnám?

2011. jún. 14. 12:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézz bele a szemébe!Ha nagy lesz a pupillája akk bejössz neki ha meg nem lesz nagy akk nem
2012. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!