Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjam fel a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam fel a barátnőmnek a csomagot?

Figyelt kérdés
Szóval rendeltem valamit neten a barátnőmnek, és majd miután megkapom szeretném neki feladni postán(távkapcsolatba vagyunk). De úgy akarom, hogy szülei ne tudjanak róla, szóval az lenne jó, ha a csajnak kellene bemennie a postára, de nem tudom, hogy lehet ilyet megoldani, és mennyibe fog nekem kerülni a postaköltség. Nyilván tudnak az itteni postán segíteni, de nem akarok sík hülyén odamenni, és abba a városba ahol a csaj lakik 3posta van, azt se tudom melyikbe kell majd mennie. Tudtok segíteni? A csomag kb 15cmx4cm-es és maximum 200-300gram.
2011. máj. 13. 11:35
 1/4 Max9009 ***** válasza:

Sewa!

nagyon egyszerű, a csaj nevére kell feladni a csomagot, ezután kap egy névre szoló értesítőt amivel csak ő veheti fel a csomagot.a csomogaok minden vrosban faluban egy postára mennek a za "központi"adott helyen.ennyi

2011. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nincs ennek a szolgáltatásnak valami neve??? ÉS menyibe kerül ez kb??? Posta honlapján nem találom meg sajnos :(

Meg nem lehetne hogy sms-be értesítsék??? Ha levelet dobnak be neki, akkor szülei megtudják és egyből kérdezik "na mit kaptál?" a tartalma meg erősen kínos szülők előtt. :)

2011. máj. 13. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Erősen kínos? ejha. Nos mivel ilyen kicsi a súlya simán postai levélként kezelik. Szóval nálunk az ilyet ami csomagba van a postai autó cipeli házhoz, mindenképpen névre ird, de nekem az a tapasztalatom hogy ha feladsz egy csomagot hiába címezik névre, átadják a családtagnap is. Nem fognak vele mégegyszer kimenni a házhoz. Úgyhogy tegyél be melé vmit, hogy ha a szülei kérdezik mit kapott tudjon mit mondani. :D:D
2011. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és max 500ft
2011. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!