Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen volt az 1. barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az 1. barátnőtök/barátotok? Na és szerintetek hány évesen érdemes elkezdeni egy kapcsolatot. Nekem még személy szerint nem volt pasim.14/L

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 23 évesen volt az, amit már kapcsolatnak lehet nevezni.


"Érdemes"... Nos egy igazi kapcsolatot, ami tartós is lesz, azt olyan 25-28 után érdemes kezdeni. De addig is érdemes 1-2 idiótát is megismerni, hogy az ember jobban megtanuljon alkalmazkodni. Ritka, hogy tizen huszon évesen kezdett kapcsolat örök lesz... Akkor még nem egyértelműek a célok, és akkor sokat változik mindenki.

Azt nem szabad vérkomolyan venni.

2011. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes.... Nekem volt egy hat és fél éves kapcsolatom, ami 21 éves koromban kezdődött. Igaz, nem tartott örökké, de azért ennyi idős kapcsolat tartósnak mondható. Amúgy semmi sem garantálja, hogy 25-28 fölött könnyebb... Nézd már meg, milyen a világ. Amikor az emberek jönnek-mennek a kapcsolatokban kortól függetlenül, mint a vándormadarak?
2011. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
addig örülj míg nincs senkid!hidd el jobb ha élsz egy kicsit míg mielőtt belekezdenél egy komoly kapcsolatba...érdemes?14évesen biztos nem érdemes,hisz később rájössz hogy nem élted ki magad,nem azt mondom hogy pasizz agyba főbe,de ahogy írták 1-2idiótát meg kell ismerni hogy rájöjj ki az aki neked kell!ráérsz,fiatal vagy,semmit nem kell elkapkodni!főleg nem 14évesen!
2011. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó vok,azt kihagytam én 21voltam mikor megismertem az igaz szerelmet
2011. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első barátommal 17 éves koromban kezdtünk járni, de 4 évig tartott, most 27 évesen ismertem meg az igazit! Szerintem bőven ráérsz, inkább elméletlen gondolkodj azon, mi a fontos neked egy férfiban (majd), és mit vársz egy kapcsolattól, hogy mire odaérsz, ne menj bele olyan sok butaságba, tudd, hogy nagy vonalakban mit szeretnél.
2011. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11-12 éves lehettem, de nem hívnám kapcsolatnak, sőt még együtt járásnak se. Nagyon gyerekek voltunk még. Az első (és jelenlegi) barátom 17 évesen keveredett az életembe. 15-16 évesen már "érdemes ilyenekben gondolkodni", bár mindig vannak kivételek :)
2011. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Érdekes.... Nekem volt egy hat és fél éves kapcsolatom, ami 21 éves koromban kezdődött. Igaz, nem tartott örökké, de azért ennyi idős kapcsolat tartósnak mondható. Amúgy semmi sem garantálja, hogy 25-28 fölött könnyebb... Nézd már meg, milyen a világ. Amikor az emberek jönnek-mennek a kapcsolatokban kortól függetlenül, mint a vándormadarak?"


Nálam a "tartós" azt jelenti, hogy mindkét részről holtig tartó igény... De igaz, rosszul fogalmaztam, ez a holtig tartó kapcsolat. A tartós az a többéves, tényleg...

Na én rühellem az ilyen többéves kapcsolatokat, mely után hát keressünk egy újabbat... Nem.


Nekem is kb 6 éves volt az a 23 évesen kezdődött dolog, és mondhatom nem örülök, hogy annyi ideig benne maradtam... Sosem akartam megváltoztatni, de ő változott és nem jó irányba. Nem illettünk össze, de eleinte sokáig tűnt úgy, hogy igen. Na épp erről beszélek, hogy olyan fiatalon nem egyértelműek a célok, inkább csak álmok vannak, melyeket a pár nem tud még annyira határozottan megbeszélni egymással. És inkább csak a remény van, hogy biztos a másik is úgy gondolja a közös élet további folyását, ahogy én, stb.. De azon kívül, hogy ez csak szerencsés esetben vág össze, még olyan fiatalon önmagunk is változunk, beérik a fejünk lágya, és egyértelműen meg tudjuk fogalmazni az addigi álmokat... És ezután ha nem is könnyű megtalálni az "igazit", de könnyű elkerülni azt, akivel biztosan nem lehet holtig tartó...


Többéves kapcsolatot kialakítani nem nagy kunszt. Aki megelégszik azzal, az persze élhet boldogan pl 6-10 évente mindig mással.

Aki viszont hozzám hasonlóan úgy tud mindent beleadni egy kapcsolatba és igazán szeretni, hogy halálig tervez, az jobb ha inkább úgy kb 25 felett keresi az igazit.

Addig pedig igenis "ki kell próbálni" néhány nem igazit, mert összehasonlítási alap nélkül is csak szerencsén múlhat a jó döntés...


14 évesen viszont egyáltalán nincs lemaradva semmiről... 18 évesen sem... Addig gyerek még az ember, és a szülei miatt legtöbben úgysem tudnak értelmes kapcsolatot kialakítani...

2011. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én 15 voltam, amikor megismerkedtem az első sráccal, fél évig voltunk együtt, de szerintem szörnyű volt, utána nem hagyott békén, mert ő úgy gondolta, hogy én voltam az első barátnője, és én leszek az utolsó is... szóval utána 22 évesen ismertem meg a jelenlegi párom, már 3 éve vagyunk együtt, közben, mármint 15 és 21 között nem volt senkim
2011. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem amikor 11 lettem akkor volt az első "barátom"

Most 13 vagyok és azóta járunk

2013. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!