Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti próbálnátok ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti próbálnátok ilyen helyzetben új kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

Egy kacspolat utáni nagyon hosszú szünetében ténfergek, igazából még mindig nem tettem túl magam az előző barátnőmön. De találtam egy nagyon szimpatikus lányt, akivel talán megpróbálnám. Viszont ez az utolsó évem az egyetemen. Ő meg még csak most kezdte. Jön az államvizsga, stb. Mire összejönnénk (ha összejönnénk), nekem már minden időmet lekötné a szakdolgozat és a vizsgákra való felkészülés. Meg nem is szeretnék itt maradni. Szóval alig, hogy összejöttünk már vége is lenne!(?) És azt hiszem az csak még fájdalmasabb volna, mintha az elkövetkezendő időszakot egyedül tölteném.


Tudom, hogy mindig meg kell próbálni, de nem szeretnék felesleges köröket futni, belelovalni magam és őt is valamibe, aminek lehet, hogy nagyon hamar vége. Szerintetek?


2011. nov. 3. 06:42
 1/2 Török Amanda válasza:
Igen, bagy mindent megtennék azért,hogy vissza szerezzem azt akit korabban elvesztettem. De minden képpen új kapcsolatot akarnék kezdeni. :)
2011. nov. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos megértené a vizsgákat, meg a többit. Ez egy jó próba is, hogy szeret e. Különben is te tudod mi a jó neked. Ha érzed h szükséged van valakire akkor próbáld meg.

Vagy csak valakire van szükséged. A hogy írtad, szerintem neked valakire aki nagyon közel áll hozzád van szükséged. Valaki ki megért. Nem biztos hogy egyúj barátnő, lehet egy szoros barát.(inkább lány)Valaki akivel beszélni lehet.

Próbáld meg, akkora baj nem lehet.

2011. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!