Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek most?

Figyelt kérdés

2 hónapja járok egy fiúval, lehet, hogy hihetetlen, de nagyon szeretjük egymást, és azt tervezzük, hogy ha betöltöm a 18-at elszökünk, mert a szüleim tiltanak tőle..

Az a helyzet, hogy én félig cigány vagyok, vagyis nagyobb részben cigány mint magyar, a barátom pedig magyar. A szüleim úgy gondolják, hogy ebből semmi jó nem sülhet ki, ezért nem engedik, hogy találkozzunk stb.. A barátomat nem érdekli az, hogy én cigány vagyok vagy sem, velem akar lenni, és én is vele, csak annyira rossz, hogy mások elitélnek engem, mert cigány vagyok, és elitélik őt, mert egy cigánnyal van.. Sztem nincs ebben semmi rossz, én is ember vagyok, nem vagyok olyan, mint a "többi" és fáj, hogy a legtöbb ember általánosít..

Mi a véleményetek erről? Rossz indulatú emberek véleményére nem vagyok kíváncsi!


2011. máj. 13. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ma 18:25

Hívdel a barátodat szüleidhez vacsorázni,hátha megkedvelik!(?)

2011. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hm... nem tudom, úgy félek :( nem akarok a szüleimmel rosszba lenni, de nem hagyhatom, hogy tönkre tegyék az életem.. 18 éves leszek, soha nem mehetettem bulizni, nem aludhatok bnőmnél állandóan itthon kell lenni.. tudom, hogy mindig ez lenne, harcolni fogok a szerelmünkért!
2011. máj. 13. 18:30
 13/16 anonim ***** válasza:

én magyar vagyok,és én is útálom,ha lenézik a cigányokat. van egy osztalytarsnőm,aki cigány,és hát sokszor beszólogatnak neki. pedig szinte nem is ismerik. ő egy nagyon ari csaj,jokat lehet vele beszelgetni. a többieket meg jol leteremtem,h hogy lehetnek ilyenek. utana lenyugszanak,aztan megint kezdik :// ez nagyon szomoru.



nehez helyzetben vagy,ha a helyedben lennék,talan én is elszöknék... probald meg az anyuddal nyugodtan megbeszelni,h tenyleg nagyon szeretitek egymast,és h a fiut sem zavarja. kerdezd meg,h miert nem akarja,h te boldog legy?

amúgy hany evesek vagytok?

2011. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, de hidd el, én már mindent próbáltam, anyuék nem változnak..

én 18 leszek augusztusban, ő már betöltötte a 21-et

2011. máj. 13. 22:07
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
De te magad is csak félig vagy cigány, nem? Vagyis van magyar a családotokban. Ez a szüleidnek lehetne egy példa arra, hogy jó is kisülhet a dologból.
2011. máj. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen... én is ezt mondtam.. apum anyja magyar volt..
2011. máj. 14. 14:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!