Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek most?

Figyelt kérdés

2 hónapja járok egy fiúval, lehet, hogy hihetetlen, de nagyon szeretjük egymást, és azt tervezzük, hogy ha betöltöm a 18-at elszökünk, mert a szüleim tiltanak tőle..

Az a helyzet, hogy én félig cigány vagyok, vagyis nagyobb részben cigány mint magyar, a barátom pedig magyar. A szüleim úgy gondolják, hogy ebből semmi jó nem sülhet ki, ezért nem engedik, hogy találkozzunk stb.. A barátomat nem érdekli az, hogy én cigány vagyok vagy sem, velem akar lenni, és én is vele, csak annyira rossz, hogy mások elitélnek engem, mert cigány vagyok, és elitélik őt, mert egy cigánnyal van.. Sztem nincs ebben semmi rossz, én is ember vagyok, nem vagyok olyan, mint a "többi" és fáj, hogy a legtöbb ember általánosít..

Mi a véleményetek erről? Rossz indulatú emberek véleményére nem vagyok kíváncsi!


2011. máj. 13. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne szökjetek. Ha látják a fiúk boldogságát, ők is megbarátkoznak veled.
2011. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát igen.Maga az a sztereotípia h,minden roma egyforma,holott ez nem igaz.Vannak tisztességesek is,csak kevés.

Ám nem tudom h hogyan gondoljátok ezt,h elszöktök.Jó,még ezt megteszitek,de azután mi lesz?Arra is gondolni kéne.Elég komoly ez a kapcsolat,h ezt tedd meg?

Nektek kell tudnotok,h lesz jó mindkettőtöknek.Erre igazán nem tom mi lenne a helyes cselekedet.De sok sikert hozzá.:)

2011. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Inkább ne foglalkozz vele,ha elszöksz indokot adsz,hogy "igazuk" legyen a szüleidnek! De ,ha nagyon elakarnak lehetetleníteni és tényleg nincs más megoldás akkor lehet ,hogy szökni kell!
2011. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ne szökjetek el, mert nincs semmi értelme, megértem hogy szeretitek egymást de ezt 2 hónap után elég elhamarkodottnak írod, és látszik hogy eléggé gyerekes még a gondolkodásod, az az elköltözés nem olyan egyszerű ahogy írtad, és mégis miből élnétek meg? Dolgoznátok? Inkább tanulnod kéne, meg a párodnak is, munka mellet meg háztartási munka mellet nem igazán lenne rá időd.A másik meg az hogy tudom hogy ultra szerelmes vagy , de mi garantálja hogy olyan jól meglesztek majd, és ezért szerintem nem éri meg eldobni a családod úgymond.én kitartást kívánok nektek, és valahogy csak megtudjátok oldani a találkozókat:)
2011. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát olyannyira tiltanak, hogy nem engednek ki szinte a házból sem, nem mehetek bulizni, ha vége van az óráimnak, egyből jönnöm kell haza, ha kicsit kések, telefonálgatnak.. Meg hát mindig próbálnak meggyőzni arról, hogy ennek így semmi értelme, felejtsem el, stb..
2011. máj. 13. 18:17
 6/16 anonim ***** válasza:
jah és ha találkoztok, és már hosszabb ideje együtt vagytok boldogságban, akkor hidd el változni fognak a szüleid véleménye.. :)
2011. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
uhh hát akkor tudom hogy azt írtam hogy ne szökj el, de akkor lehet jobb lenne megpróbálni, de csak ha a barátoddal kicsit hosszabb ideje együtt vagytok, mert így eléggé kockázatos..
2011. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát én járnék tovább suliba, ő meg már dolgozik, elég jól keres, saját háza van, meglenne a szakmám és énis segítenék..

Persze, nem garantált, hogy ez tökéletes lenne vagy hogy örökké tartana, de sztem az életben semmi sem biztos... szeretjük egymást, van még 3 hónap, azalatt elválik, hogy mi lesz, de nem maradhatok itt, mert akkor elfelejthetem.. ha tudunk is találkozni 2 hetente, akkor is csak 1-2 órára, mert kb 150 km-re lakunk egymástól

2011. máj. 13. 18:20
 9/16 anonim ***** válasza:

ma 18:20

Úristen a szüleid terrorista diktatúrát nyomnak! Akkor ja menjel,csak nehogy a végén még megtalálnak és bántanak! Amúgy csak az a bajuk,hogy nem cigány az illető?

2011. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, az a bajuk, hogy nem cigány, mert úgy gondolják, hogy egy magyarnak úgysem kell cigány és, hogy majd boldogtalan leszek...féletenek.
2011. máj. 13. 18:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!