Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számítsak? Mit mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak? Mit mondjak erre? Felhozzam ezt a témát, vagy ne?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem msnen barátnőmmel és írta hogy mostanság egy kérdés foglalkoztatja, de nagyon.Mégpedig az hogy mi lesz velünk ősszel mivel most végeztünk és ő Pestre én pedig Győrbe megyek. Őszintén szólva fogalmam sincs hogy mi lesz. És ezért inkább azt mondtam hogy addig még sok idő van és azt mondta hogy tudta hogy ezt mondom, de ekkor kérdeztem hogy erre mit mondjak? És azt mondta hogy semmit. Szerintetek a szakításon gondolkozik? Szakítanátok azért mert nem tudjátok hogy 1 hónap múlva együtt vagytok vkivel? Mármint ha tudjátok hogy lehet vége, akkor megfordul a fejetekbe hogy akkor most minek még 1 hónapig együtt lenni vkivel ha lehet hogy utána vége?
2011. júl. 6. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én rákérdeznék, és azt ajánlanám, hogy élvezzétek ki a hátralévő időt.
2011. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom viszont akkor szerinted nem akar ezért szakítani?
2011. júl. 6. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Én meg nem élveznék ki semmit, ha szakítani akarna.

De szerintem inkább azért kérdezte, mert attól retteg, hogy TE fogsz szakítani vele. Azt akarta hallani, hogy nem dobod ki/csalod meg. De mivel nem ezt mondtad, most megerősödött abban a hitében, hogy el fogod hagyni. Szerintem tisztázd vele, ha nincs szó erről.

2011. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy értettem rákérdeznék, és ha azt mondaná, hogy nem, akkor kiélvezném a hátralévő időt. Ha azt mondaná, hogy szakítani akar, akkor legyen úgy. A lényeg, hogy meg kell beszélni, mert nem jó kétségek között vergődni.
2011. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én csak annyit mondanék neki hogy tényleg nem tudom milesz velünk később csak annyit tudok hogy most kellesz nekem és ezzel majd ráérünk később foglalkozni.
2011. júl. 6. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy megbeszéljétek a dolgokat. Hiszen tisztázni kell, hogy megpróbáljátok-e a távkapcsolatot, vagy nem. Én 18 hónapot leéltem távkapcsolatban, 220 km távolságot sikerült áthidalnunk, azonban tudnotok kell, hogy ahhoz bitang nagy bizalom és erő kell. Hogy elhidd a másiknak, kivel hova megy, és ne csald meg, ha három hete nem láttad. De ha szeretitek egymást bármi lehet.


Ha tiszták az érzelmeitek egymás felé, akkor meg tudjátok már most beszélni, és nem toljátok magatok előtt. Ha már megbeszélni sem tudjátok, akkor nem is lenne miről diskurálni.


Sok sikert!


*

20/L

2011. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Győrbe jössz egyetemre pfff.. Na, szal lenne egy kérdésem, mióta vagytok együtt? Ha már évek óta, akkor szerintem eléggé összeszoktatok, hogy a távolság az utatokba álljon,m ugyanakkor az is lehet, hogy a másik azt gondolja, hogy szabad lesz/lett. Na, de a lényeg, hogy miért is kell elhagyni egy biztosat egy bizonytalanért? Szerintem ez a 200 km semmi, ha valóban szeretitek egymást. Ugyanakkor ha mármost ezen agyalsz, hogy mi lesz, ha... akkor ezzel megmérgezed az egész kapcsolatot.
2011. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!