Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Út a lány szívéhez. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Út a lány szívéhez. Hogyan kaphatom vissza a legnagyobb Ő-t?

Figyelt kérdés
3hete szakitottunk, csak szünetnek indult de most már félek ez több mint szünet.Sajnos voltak hibáim és azt mondta ezeket szeretné megbocsájtani majd újrakezdeni talán.Nos már már úgy néz ki nyáron sem folytatjuk románcunkat.Én nagyon szeretném, nagyon szeretem őt és beakarom bizonyitani hogy soha többet nem hibázok és hogy az vagyok akinek megismert.Mit csináljak hogy visszajussak a szívébe?
2011. máj. 14. 14:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A legnagyobb Ő-vel ugyan miért tart szünetet az ember?
2011. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Girlnextdor ***** válasza:

nagy bakit kovethettel el ha szunetet tartotok:)

szerintem kezdj el ujra udvarolni neki

2011. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nézz újabb lány után. Nem szoktak sikerülni az újrakezdések. Legalább is általában nem.
2011. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
vidd el jamaicára:végy két repülő jegyet egy marék zűd gazt osz kérdezd meg!!! tuti belemegy :D
2011. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen nagyon nagy bakit sajnos.Testileg nem csaltam meg soha.

Én szeretem őt úgy érzem a lelke mélyén ő is engem.Sajnos most egy régi barátjába szeretett bele és én ezt nagyon nehezen viselem.Szó szerint szenvedek.Tudom hogy ha szerettem miért hibáztam?! Mert még buta voltam nem tudtam mit is akarok de tudtam h szeretem és most még jobban. Szeretném újrameghódítani és visszakapni az én szerelmemet ezt szeretném tudni hogy mit csináljak.

2011. máj. 14. 15:00
 6/17 anonim ***** válasza:
Hogy lehet még megcsalni valakit?
2011. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok ???
2011. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Lelkileg.Sajnos irtam egy lánynak amit nem gondoltam komolyan amit leirtam és a Szerelmem azt hitte már az én szívem nem az övé.De az övé csakis az övé.
2011. máj. 14. 15:07
 9/17 anonim ***** válasza:
meddig voltatok együtt?hány évesek vagytok?
2011. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ő 18 én 20. 3 hét híján lettünk volna 1 évesek...
2011. máj. 14. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!