Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a legnagyobb örömök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legnagyobb örömök egy lánynak, amikhez nem is nagyon kell pénz, és megszakad tőle a lány szíve? A kapcsolatom a szakadék szélén, a lány is bevallja, hogy ő a hibás, de szeretném meglepni.18/F Javaslatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Egy hatalmas orgazmus:D
2010. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Egy ajándéktól nem áll helyre a kapcsolatotok.Bocs.
2010. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Köss a farkadra egy piros masnit és add a kezébe.
2010. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
menjetek el csinálni együtt valamit..pl. kirándulás, fagyizás...menhelyre kiskutyát örökbe fogadni...vagy menhelyen besegíteni közösen...vagy bringázni...
2010. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ablaka,akkor a szembe lévő házra feszíts ki egy ponyvát,és írj rá egy neki szánt üzenetet,vagy máshova is lehet,amerre járni szokott.Lehet a suli elé is,az még jobb:D
2010. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nagy biciklitúra+piknik hatalmas élmény. Amikor már a kapcsolatunk a szakadék szélén tántorgott, elmentünk egy túrára kettesben és ott mindent megbeszéltünk. Azóta már 2 év eltelt és minden rendben van.
2010. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Sorozatorgazmus!
2010. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
elsőnél a pont
2010. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem mondjuk szavak is megfelelnek. mikor nekünk is kicsit felhős a kapcsolatunk akkor nagyon szeretem mikor fekszünk és fölém hajol és elkezd dicsérni hogy mennyire tökéletes vagyok neki stb. meg hogy örökre velem szeretne lenni. de ez fordítva is szokott lenni. mi nagyon szerelmesek vagyunk és ezt mind a ketten tudjuk. ha a barátom nem lenne olyan amilyen, akkor már vagy 20szor szakítottunk volna az elmúlt 2 év alatt. és persze mindig én miattam. nekünk elegek a szavak. amúgy meg tényleg ha tudod hogy mit szeret akkor csinálj olyan programot. ahol tudod hogy kettesben vagytok és senki nem zavar titeket, valami eldugottabb helyre vagy akár parkba, vagy partra, vagy egy kicsit romantikusabb helyre :)

19/L*

2010. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered te tudod miket szeret, vagy mire vágyik igazán. Biztos van olyan is ami nem kerül pénzbe de mégis régóta vágyik tőled egy gesztusra pl, vagy egy romantikus sétára, vagy nem tudom, tényleg neked kell tudnod mit szeretne.
2010. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!