Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék választ kapni arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miruska kérdése:

Szeretnék választ kapni arra hogy valóban az önkormányzat elveheti a párom gyermekeit?

Figyelt kérdés

párommal 1.5 éve vagyunk együtt neki 3 kiskorú gyermeke van és ahol ö lakik be hívatta a polgármesternő ha nem fejezi be velem a viszonyát elveszik tőle és az élettársától a gyerekeket . nem értem miért fenyegetik ezzel?

ö és élettársa még egy háztartásban laknak de szeretne velem élni de valamiért a hivatal mindig bele szól .. az okát nem értem ! én egy tiszta rendezett nő vagyok van munkahelyem igaz albérletben lakom ... valaki adna nekem válasz ez miért van ?? és egy igaz szerelembe miért szól bele a hivatal?? még annyit hozzá fűznék hogy sokat veszekszenek otthon és szerintem ez nem jó a gyerekeknek ezért sem értem miért nem engedik el meg mi az hogy ilyennel fenyegetnek egy felnőtt embert !


2011. máj. 14. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha veled akar élni, akkor a gyerekeket valahol el kell majd helyezni. Gyámügyileg is.
2011. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A polgármesternőt jelentsétek fel hivatali visszaélésért, de azonnal.
2011. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen de a gyerekeket az édesanyánál hagyná . de mi segítenénk öt mindenben ..

már arra is gondoltam hogy az élettársa nem lenne alkalmas a gyermek nevelésre ?? már nem tudom mire gondoljak .. vagy azért mert szociálisan rászorultak ? de én ilyennel mg soha nem találkoztam .

2011. máj. 14. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!