Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Járnátok nagyon fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok nagyon fehér bőrű lánnyal? Zavarna titeket, ha nyáron is hófehéren "villogna" mellettetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 17:11
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:
100%
Jók a fehér lányok.
2011. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a véleményét! :)

Ez azért megnyugtató, hogy sokan szeretik a fehér bőrűeket. Hátha ezek után már több önbizalmam lesz! :)

2011. máj. 14. 18:14
 13/41 anonim ***** válasza:
Kérünk képet, hogy lássuk mennyire is vagy fehér! :-)
2011. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
89%

a legtöbb pasi inkább a barnábbakat kedveli.

Én ezt vettem észre:(

Nekem is mondták már, hogy szolizhatnék

2011. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

nagyon fehér bőr

sötét haj

sötétbarna szemű vagyok

lány ismerőseim azzal csesztetnek hogy nem akarsz barnulni ?? hát nagyon nem akarok mert eléggé érzékeny a bőröm, kösz ezt kihagyom.. jajj és szolárium.. ??? -.-"

szóval másokat nagyon idegesít a fehér bőröm, én meg nagyon szeretem mert legalább kitűnök valamivel a tömegből. :D

2011. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Nagyon vonzóak a fehér bőrű lányok :)

Csak a napot nem bírják :(

2011. máj. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
90%
Nem a bőrszín dönt nő választásnál. Ha valakinél igen, akkor nem is érdemes vele szóba állni.
2011. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:

egy kérdésem lenne inkább mint válaszom...

hány éves vagy??? majd fel nősz olvasd el mit is kérdeztél?

2011. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim válasza:
43%
Én nem szeretem a nagyon fehér bőrű lányokat, úgyhogy Én tuti nem, de tudom, hogy vannak akiknek ez a gyengéje! :)
2011. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:
100%
Nekem kifejezetten nem jönnek be a sötétebb bőrű lányok, az pl nagyon zavar, ha szolizott. Csak a fehér bőrűek tetszenek. Szőke/vörös/barna egyenes hajjal. Bár én eléggé ellentétes gondolkodású vagyok a környezetemmel, akik nagy része pop-rajongó divatmajom.
2011. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!