Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Járnátok nagyon fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok nagyon fehér bőrű lánnyal? Zavarna titeket, ha nyáron is hófehéren "villogna" mellettetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 17:11
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN!!!!!

Ki nem allhatom azt a hulye divatot hogy szolizzak magukat a nok mert azt hiszik hogy a ciganyszin a szep...

Hajban a sotetebb tetszik, inkabb barna v fekete haj, szemben szinten, de borben a feher! Minel feherebb annal jobb!

Ismerek egy voroshaju, nagyon feher boru lanyt is, o egyszeruen gyonyoru... imadom azt a tipust!

2011. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mint hogy ilyen agyonszolizott pláza pcsa legyen, vagy hogy ne adj' isten ben szülött ork(cigáény)
2011. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
42%
SZERINTEM A BARNA BŐR AZ SZEBB :D
2011. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fehér a bőröm,zöld a szemem,a hajam az szőkésbarnás eredetileg,de vörösre van festve,és nagyon tetszik a fiúknak,volt aki pont ezt imádta bennem,h olyan szép fehér bőröm van,és ha agyon verem magam akkor se tudok barnulni,csak égni,nyáron van egy nagyon nagyon pici barnaság rajtam,az is csak azután ha leégek,de engem zavar,pont azt szeretem,h fehér a bőröm,és aki szeret az így fog szeretni.:)
2011. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel a véleményem nekem tetszenek a fehérbőrű lányok. Inkább egy fehérbőrű, mint 10 barnára rohadt.
2011. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Az ember színe fehér! :D
2011. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

én több pasinak bejövök, pedig nagyon fehér a bőröm. igaz, tudnék barnulni, de nincs ahhoz türelmem, h órákig henteregjek a napon, meg sajnálom is szolira kidobni a pénzt.

alapból szőke vok sőt az orromon még halvány szeplők is vannak, de v.kinek még ez is tetszik, szal nem kell elkeseredni :)

2011. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Amúgy attól is függ h milyen fehérről beszélünk, mert van az a rózsaszínes fehér az pl nekem sem tetszik első ránézésre, de attól még lehet maga a lány szép.
2011. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

az a gáz, hogy csak itt Magyarországon elavultak az emberek...

Más országpkban gyönyörűnek számít a fehér bőr...

ugyanígy van a magas nőkkel...

(jelzem, nem vagyok egyiksem)

szerintem is gyönyörű, amikor egy nőnek fullfehér bőre van:)

L/22

2011. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
irigység beszél azokból akik azt mondják hogy barnuljunk le mi fehér bőrüek. :)
2011. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!