Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen ismerted meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen ismerted meg a jelenlegi párodat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy most sokan fogjátok írni, hogy ilyen kérdés már volt, de én ezt azért kérdezem mert 2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel ő 17 lesz én pedig 20 vagyok. Sok mindent túléltünk már együtt jót és rosszat egyaránt. Nem szakítottunk még meg nem volt szünet sem semmi. Olyan volt csak, hogy veszekedések után nem beszéltünk mondjuk 1-2 napig. Boldogok vagyunk együtt jelenleg is és megértjük egymást és támogatjuk egymást. Természetesen szoktunk néha külön menni szórakozni haveri társasággal meg együtt is. Nem vagyunk féltékenyek egymásra. Volt egy pár hónap amikor mindennapos volt a veszekedés de mostanában ez is megoldódott és átestünk a holtponton. Nem szoktunk nagyon veszekedni csak az az időszak volt nagyon nehéz. Ez télen volt. Lehet, hogy akkor értük el a tetőpontot és leszállt a rózsaszin köd és mostmár átalakult a kapcsolatunk egy bizalmas szeretetteljes kapcsolattá. Szokta nekem mondani és anyu meg az ő anyukája is azt mondja nekem, hogy ha majd összeköltöztök stb... Ő is sokszor mondja hogy neki nem kell más ő majd velem akar élni meg stb. Én is így vagyok ezzel, hogy nekem nem kell más vele érzem jól magam. Igaz ő volt az első szexuális partnerem is és neki is én meg nekem ő a harmadik komolyabb kapcsolatom neki meg én vagyok összesen a második kapcsolata, de azt mondta, hogy ő utálja a ribancokat nem is érti h mire jó h sok pasival járnak meg stb ha megtalálod fiatalon akkor vele kell maradnod mert mindenkinek a boldogság a végcél... Szerintetek létezik ilyen vagy elképzelhető, hogy ha kitartunk egymás mellett és természetesen soha nem csaljuk meg egymást ( Ő is és én is olyanok vagyunk ha csak hallunk valami megcsalás pletykát akkor ki tudunk akadni, hogy milyen undorító.... volt hogy buliba rám másztak de nem hagytam magam és inkább arrébb mentem... Nála volt tavaly családi nyaraláson hogy körülrajongták a srácok és el akarták kérni a telefon számát meg le akarták smárolni stb ... de nem hagyta magát és ahogy hazaért egyből elmesélt mindent és azt is megmondta az anyukájának hogy legközelebb csak akkor hajlandó elmenni oda ha én is vele mehetek... szóval teljes mértékben megbízunk egymásban és tudjuk h nem csalnánk meg egymást soha.) Szerintetek létezik ilyen hogy ilyen fiatalon megtalálja az ember a boldogságot és boldog marad?
2011. máj. 14. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
A jelenlegit 27,5 évesen. 29N
2011. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ez egy szép mese volt, és ha mindez igaz, akkor bizony csald meg azonnal a csajodat.

Mégis milyen kérdés az, hogy meg leeht ilyen idősen találni a boldogságot? Ha megtaláltad, akkor grat, de ilyen összeesküvés elméleteket gyártani... baromság. Mégis mit válaszolnál, ha valaki azt mondja, hogy nem létezik?

2011. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

6dikos voltam amikor megismertem. Most egyetemen vagyok első éves hallgató. Bár akkor gyerekként csak barátkoztunk míg még egy suliba jártunk, utána 2 év szünet mert más városba menten sulizni. Majd összejöttünk s már 3 éve együtt vagyunk. A mi kapcsolatunkba is volt sok minden, de még jól megvagyunk s akár házasságot is tervezek, majd 5-7 év múlva.


Még annyit, hogy neki rajtam kívül senkije nem volt, nekem meg csak egy 2 hetes futó kaland, amikor nem voltunk együtt. S bár sok csajnak bejöttem egy se kapta meg a szívem, csak ő.

2011. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem létezik, nekem a mostani barátommal 4 éve van stabil kapcsolatom ( a tétekhez hasonló) és soha nem akarok senki mást magamnak csak ŐT :) 21/L
2011. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16 évesen ismertem meg a páromat egy nyári diákmunka alkalmával...7 éve vagyunk együtt, mindent meg tudunk beszélni, persze vannak kisebb-nagyobb összezörrenések, de ettől eltekintve nagyon boldogok vagyunk...szerintem létezik, hogy az ember fiatal kora ellenére megtalálja az igazit! Sok boldogságot nektek:) 23/L
2011. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

miért ne létezne? most írtad h nálatok pont ez van :)

22évesen ismertem meg a férjem,6éve

2011. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18 évesen, 10 éve
2011. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 No Fear válasza:
Ha igaz amit leírtál akkor becsüld meg jól és szeresd nagyon és ne kételkedj benne.
2011. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15 voltam amikor megismerkedtem a barátommal, most pedig 17 vagyok :)
2011. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17 évesen..3éve:))
2011. máj. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!