Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan fiúval, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan fiúval, aki nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés
nem vallási okok miatt, egyszerűen nem szereti az ízét
2011. máj. 15. 08:43
1 2 3
 1/23 napietus ***** válasza:
100%
persze. apukám sem iszik egy kortyot sem, szóval ez nem idegen tőlem. férjem is inkább illendőségből, csak belekortyol egy kicsit amikor koccintanak, de itthon, ha nincs társaság sosem iszik. nem tudom, ez miért lenne hátrány.
2011. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

ez nem attól függ, hogy valaki iszik vagy sem

mi is iszunk néhanapján a párommal, de csak mértékkel és minőségit.

2011. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Én sem szeretem az alkoholt.

Ezért is pusztítom...

2011. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Én sem iszok alkoholt, aztán mégis van barátnőm :D Nem ez számít.
2011. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem sokkal jobb, ha valaki nem iszik.
2011. máj. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne járnék? Sokkal jobb, ha mindig józan. Egy alkoholistával viszont el sem tudnék képzelni kapcsolatot.
2011. máj. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat láttam alkoholizmust a családomban,nekem is volt olyan időszakom,hogy rengeteget ittam és mára már el se tudnám viselni ha valaki inna mellettem.pl szilveszterkor vagy egyéb alkalomkor koccintás stb rendben.de én még akkor sem vagyok képes az ivásra!ez van.a párom megérti,hogy nem tudom elviselni az alkoholt,igy nagyon ritka ha iszik egy-két pohár sört vagy vmit!
2011. máj. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én pl gyűlölöm, ha egy férfi iszik, akár egy kortyot is. Bár ilyen férfi lenne a párom.


Mielőtt megkérdezitek miért?: apám alkoholistaként tette tönkre a családom életét, azt hiszem elég ok.



22/L

2011. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Természetesen nem, "fucsa" módon a lányokat kedvelem, én fiú vagyok.
2011. máj. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmi bajom nem lenne vele :)
2011. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!