Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kimenjek Franciaországba egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimenjek Franciaországba egy 10 napos csereprogramra, ha a nyelvet nem beszélem igazán jól és a barátom is itthagynám 10 napra?

Figyelt kérdés

szeretnék menni, csak félek mert idegen orzság

szerintem a nyelvet sme bezsélem igazán jól... +még akkro a barátom is itthagynám 10napra... de ha nemmek akkor meg a btnőim nélkül leszek nagyon egyeüdl 10napig... MIT TEGYEK? Tudom, h nem ide tartozó téma, de ezt sokszor olvassák és nekem gyors segítség kéne... köszönöm


2008. febr. 17. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha lehetőség adódik h.kimenj külföldre, azt azért illik kihasználni,sose tudhatod mikor lesz másik ilyen alkalom.bár ez a 10 nap nyelvtanulás szempontjából nem jelent majd túl sokat,de élméányek nélkül biztos nem térsz majd haza.ha elég komoly a kapcsolatod, akkor 10 napot csak kibír nélküled a barátod.(és te is nélküle)ha nem akkor az elég nagy baj.a másik meg h.ne csak a barátnőid miatt akarja kimenni,te egy önálló emberke vagy,csak kibírod nélkülük 10 napig.sztem beszélj a szüleiddel is+légy határozott.ha mész vszínűleg csak nyersz az úttal.jó utat neked:-)
2008. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köki a sgítséget!A kapcsolatunk kibírja csak nagyon fog hiányozni....
2008. febr. 17. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
csak hogy ne egy ember véleménye alapján dönts: szó szerint az a véleményem, mint az előttem szólónak:P
2008. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak azért mennél, hogy mi lesz veled a barátnőid nélkül 10 napig, akkor ne menj! Ha azért mert érdekel a nyelvtanulás, az élményszerzés, akkor menj! 10 nap még nem a világ, akkor sem, ha fülig szerelmes vagy a pasidba!
2008. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

10 nap valóban nem a világvége. Gondolj csak bele, mások mennyi ideig nem látják a párjukat - mert az külföldön dolgozik... bár ez más, nem ide tartozó. :)

Szóval, szerintem menj nyugodtan, legalább világot látsz, megpróbálhatod beszélni a nyelvet. Gondolom, lesztek elegen, tuti nem fogsz unatkozni, és meglátod, hamar eltelik az a néhány nap.

2008. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem az életben a legszebb dolog utazni,világot látni,megismerni más szokásokat,viselkedéseket,kultúrát,ételt,gyönyörű tájakat...stb.Ettől szebb nincs!Ha kihagyod akkor téves döntést hozol.Ha majd 1x szak1tasz a pasiddal azt fogod mondani:"Milyen hülye voltam hogy miatta nem mentem el!"csak akkor már késő lesz!Én elmennék,de nagyon szívesen!!!!!
2008. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem ne hagyd ott a szerelmed az egyik barátnöm is elment és mire vissza jött a pasi meg haragudot rá és már nem járnak szerintem a szerelem mindenél fontosabb föleg ha még a nyelvet se bbrszéled ne tedd
2008. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!