Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki tud Franciaországba...

Valaki tud Franciaországba olcsón utat nyelvtanulás céljából, jövő nyárra?

Figyelt kérdés
max 200-300 ezerért nyelviskolában, kollégiummal, kb 7-8 hétre
2011. okt. 9. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de az amit leírtál, az az összeg, kb 1 hónapra lesz a kiadásod, ha olcsón találsz 1 szobás kis akármit, és akkor mázlid van. De általában ez a lakást+rezsit fedezi ott,akkor még nem ettél,ittál,és ez 4hétre,azaz 1hónapra,és nem 2-re ahogy te szeretnél. De ha Párizsban gondolkodsz,akkor ez is kevés lesz. A tanfolyam az még extra költség. Párizsban kolit se nagyon kapnak,még az egyetemisták se, nyelvtanfolyamhoz meg miért járna kollégium? Max ilyen szervezett utakat tudok,ahol már benne van a szállás, tanfolyam, de azok olyan 800ezertől kezdődnek.
2011. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyanban gondolkodtam mint pl az ef.com, ilyen szervezett iroda, csak az is mint ahogy mondtad kb 800ezerért vinne ki...
2011. okt. 9. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik városba szeretnél menni? Első vagyok, ez is nagyban befolyásolja.
2011. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy igazából. Megnéztem még pár oldalt az EF-en kívül, általában Nizzába és Párizsba láttam utakat, mivel Nizza az olcsóbb, ezért oda.
2011. okt. 9. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!