Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme 29 évesen (de teljesen tapasztalatlanul a nők, párkapcsolatok, szex, stb. terén) belevágni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy lány, akivel eléggé közel kerültünk egymáshoz az utóbbi hetekben, ám ennél a pontnál kicsit elbizonytalanodtam. Van-e értelme ennyi idősen, zéró tapasztalattal beleugrani egy kapcsolatba? És nem csak magam miatt cinkes a dolog, hiszen hogyan tehetném így boldoggá a lányt, ha egyszer ezen a téren semmit nem tudok neki nyújtani, mivel nem tanultam meg tizenévesen, hogy hogyan kell bókolni, randizni, csókolózni, stb., ráadásul az évek alatt teljesen hozzászoktam az egyedülléthez, és ahhoz, hogy elfojtsam minden ilyen irányú érzésemet? És még ha nem is futamodom meg gyáva módon, és mondom neki azt, hogy legyünk inkább csak barátok (annak ellenére, hogy én is rettenetesen vágyok rá, hogy végre szeressen valaki) akkor hogyan és mikor tálaljam neki ezt az egész helyzetet? Igazából nem tudom mi a rosszabb, ha erre majd a képembe nevet, és kijelenti, hogy egy ilyen szánalmas alakkal nem akar együtt lenni, és ezzel a barátságunknak is vége, vagy megmarad ugyan a barátság, de elszalasztom az esélyt, hogy végre legyen valakim.


Előre is köszi a válaszokat!


2011. febr. 14. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindig van értelme elkezdeni, sőt, előbb-utóbb el kell kezdeni, ha nem akarsz életed végéig magányos maradni. Tehát itt a remek alkalom. És még egy közhely: sose késő elkezdeni.
2011. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért nem lett semmi tapasztalatod? Egyébként el ne szalaszd a lányt! Már épp itt az ideje! Egyébként szerintem a barátság se maradna meg ha visszatáncolnál...
2011. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ilyen korú haverjaim is vannak szép számmal 20éves létemre, és nagyon rossz nézni hogy még egy-két ember mindig egyedül van és csak kocsmázgat meg haverkodik.

Minél később fogsz hozzá annál nehezebb lesz. Ez nem is kérdés, hogy belemerje e kezdeni. Légy férfi!

2011. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért életed végéig egyedül akarsz maradni?

Örülj a lehetőségnek és hajrá, talán még megtanulhatod és talán éppen ez a lány erre az esélyed.

Nyilván gyáva vagy ez a kérdésből is kitűnik, de ha nem akarsz egyedül maradni örök életedre akkor kösd fel a pelust és szedd össze magad.

Mások ilyen korban már a gólyát várják nem a szőke királykisasszonyt, na és egy év múlva csak még egy évvel idősebb leszel.

2011. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem kell a csajnak mindent tudnia :) figyelj, ne aggódj, nem lesz baj, menj bele nyugodtan, és majd szépen, lassan megtörténnek a dolgok.


sok sikert!

2011. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mindkettő jó sz*r lehet, de egyik se fog megtörténni, ha előadod ugyanezt neki is
2011. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak add magad, ne taktikázz, ne olvass trükköket, ne próbálj megfelelni ilyen meg olyan elvárásoknak, ez nem a teljesítményen múlik (normális embereknél), szóval nincs mitől félned. Tudod, ha küzdesz, veszíthetsz, de ha feladod, vesztettél.
2011. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van! Jobb később, mint soha!
2011. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy van e értelme az attól függ, mennyire barátság ez a barátság köztetek. Ha részéről is megvan a vonzalom akkor semmi gond, viszont ha neki csak egy haver vagy a sok közül, akkor az is maradsz ha a fejed tetejére állsz is. Azzal viszont hogy csak add magad, nem értek egyet. Ne légy túl őszinte.. pl ne halmozd el 1-2hét ismeretség után bókokkal, ne add tudtára mennyire tetszik vagy mennyire jó embernek tartod. És ne mondd el a hibáid, rossz szokásaid, stb neki bármilyen bizalmasnak is hiszed. Mert akár bevallják akár nem , a tökéletest keresik- ha kerek perec elmondod hogy nem vagy tökéletes, máris kiesel a rostáján. Nekem legalábbis nem jött be az őszinteség.:(
2011. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24/f .. lemaradt
2011. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!