Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom sokszor bánt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sokszor bánt a múltam miatt. Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés
Régebben nagyon sok hülyeséget csináltam.Nem volt rendes párkapcsolatom :( Mindig csak keresgéltem,de most végre megtaláltam és szeretnék normális életet élni és nem régi hülye dolgaimon rágódni.Új ember lenni. De ő ezt nem hagyja és nekem ez nagyon fáj. :(
2011. máj. 15. 16:34
 1/7 anonim válasza:
Bár nem értem ez hogyan számítástechnika, de azért az én véleményem ez : a múltját az ember amíg él magán és magában hordozza. Ha viszont akit most találtál, nem képes felfogni és elfogadni, hogy megváltoztál akkor baj van, és bizony nem veled. Ha nem tud így szeretni a múltaddal együtt, akkor lapu levél neki. Mert bármennyire is azt hiszed most találtad meg az igazit, ez sajna ezek szerint közel nincs így. Ha viszont ragaszkodsz ennek ellenére hozzá, akkor próbáld vele megbeszélni, hogy a múltad, a sajátod, ahhoz neki az égvilágon semmi köze. Ahhoz amit már együtt töltöttetek, ahhoz igen, de attól jobban visszamenve az időben semmi. Te sem vájkálsz abban ő az óvodában kinek a szoknyája alá kukucskált, akkor hagyja ő is békén a te múltadat.
2011. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna ennyi hülyeséget csinálni... Most nézd meg mit tettél!
2011. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát most nem rosszbol, de ha buzerál, akkor nem az igazi. Hagyd ott. Milyen kapcsolat az, ahol a férfi buzerálja a not?
2011. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nah ugyan milyen hülyeségek?Emberöltél?Börtönbe ültél? Drogot árultál...Olyan,hogy megbocsáthatatlan bűn nincs...csak olyan ember aki NEM tudd megbocsátani..Ha meg Problem van ... akkor Problem van...Nem tudsz mit tenni neki ha bánt akkor van egy rossz hírem...Nem ő az igazi...

Ez van sajnos..

2011. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Aki k.rvának megy, ne sírjon ha b.sszák.


Jogosan cseszeget, nem? Fogd fel úgy, hogy most bizonyítanod kell, megmutatnod, hogy új ember lettél. Lássa, hogy tényleg megváltoztál, és akkor előbb-utóbb abbahagyja.

Sz.r dolog, de a tetteinknek következményei vannak.

2011. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:12


Ott a pont! ;)

2011. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

„Nem volt rendes párkapcsolatom :( Mindig csak keresgéltem,de most végre megtaláltam és szeretnék normális életet élni és nem régi hülye dolgaimon rágódni.Új ember lenni. De ő ezt nem hagyja és nekem ez nagyon fáj. :(„


Ez nekem úgy tűnik, mintha a ribancság – a normális kapcsolatot szeretnék, erre hivatkozva mindenkivel lefekszem – szebb megfogalmazása. Persze lehet, hogy tévedek, mert írtál semmi konkrét dolgot.



„Olyan,hogy megbocsáthatatlan bűn nincs...csak olyan ember aki NEM tudd megbocsátani”


Ez egy nagyon szép közhely volt. Remélem akkor is ezt fogod gondolni, ha mondjuk valaki legyilkolja a családodat.

2011. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!