Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak az számít biszexnek aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az számít biszexnek aki járna is azonos neművel vagy az is biszexnek számít ha csak szexuálisan vonzodik hozzá?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos egyeseknek az elnevezés? Ezek csak szavak, semmi több. Az érzés számít, nem az, hogy minek nevezzük el.
2011. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi vagyok rá:)
2011. máj. 15. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:

az elnevezések, hogy hetero, biszex, homoszexuális stb, nem azt jelölik, hogy ki kivel jár, hanem ki iránt érez vonzalmat

volt már olyanra példa, hogy homoszexuális férfi csajjal volt együtt, hogy mások és maga előtt leplezze a hajlamait, de ettől ugyanúgy homoszexuális maradt


a lényeg: nem te döntöd el ki iránt vonzódsz, hogy hetero, homo vagy biszexuális vagy-e, de azt te döntöd el, hogy kapcsolatot kivel létesítesz

2011. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem úgy értem hanem hogy aki a saját neméhez vonzodik akkor az nyilván párkapcsolatot is létesítene vele nem?

szóval aki nem létesítene párkapcsolatot de vonzodik a saját neméhez az is biszex-e?

vagy te is erre válaszoltál?:D

2011. máj. 15. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már vonzódik hozzá ,és mondjuk le is feküdne vele (képes rá), akkor azt nevezzük biszexnek, bár szerintem is h*lyeség mindennek nevet adni:P

19/L

2011. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

17:50

én erre válaszoltam


én hetero vagyok, de tudom, hogy attól, hogy egy-két férfihoz vonzódok, még nem létesítenék velük kapcsolatot, azért mert tudom, hogy nem lenne tartós, mert nem illünk össze

szóval az ész ilyen téren beleszól, de ha valaki vonzódik nők és férfiak iránt is, az biszex, az más kérdés, hogy kimutatja-e

szóval ha nem mutatja ki a vonzalmát mások iránt, attól ő még biszex, max senki más nem tudja

2011. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18:23 vagyok, és szexuális vonzalmat értettem a vonzódás alatt
2011. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!