Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit tegyek. Tanács?

Figyelt kérdés

egy éve vagyok szexuális kapcsolatban,mindkettönk részéröl több mint szex,csak magam sem tudom miben nyilvánul meg.Szeretem a srácot,bármit megtennék érte,de egy kapcsolathoz egyedül kevés vagyok.Felöklött bennünk a 3as fogalma(én ö+1 lány) nem igazán van rá jelentkezönk..de már ugy érzem a napjaink nagy részét ez tölti ki.Görcsösen akarja a dolgot,nem arrol van szo én is szeretném de nekem szimpla vágy nem rágörcsölt vágyálom.Nem birom tolerálni.Elöttem együtt volt egy lánnyal több mint 5évig,együtt éltek meg minden de megégette magát,amit természetes megértettem mert hasonlo helyzetböl léptem ki én is akkor anno.Nem értem már a srácot.nem vagyunk tinik,de nem tudok vele leülni és ezt megbeszélni.Azt mondja nem szerelmes amit elfogadtam,de már nem fér a fejembe hogy ennyi idö után sem érez semmit???Minden lényeges dolgot megöl bennem egy mondattal,persze nem tudja hogy érzek mit akarok mit gondolok.

elöre is köszi

22L


2011. máj. 15. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szex közben csókolóztok?
2011. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném,sosem csaltuk/csalnánk meg egymást.kötödünk egymáshoz..én kifejezetten ragaszkodom hozzá.
2011. máj. 15. 17:57
 3/8 A kérdező kommentje:
nem csokolzunk,de hogy ez ide?
2011. máj. 15. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a problémád? Ha nem szerelmes beléd akkor minek vagytok együtt de legalábbis minek problémázol bármin is? Szexeljetek amíg lehet, aztán ha lesz valakid vagy neki akkor szétmentek. Ennyi.
2011. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kedves utolso.Mondom szeretem.Már nem is annyira egyszerü igy.én érzem amit érezni kell,de ö azt mondja nem.
2011. máj. 15. 18:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Akár hogyan is, a ti kapcsolatotok nem egyenlő felek kapcsolata. Én úgy érzem, te nagyon megalázott szerepkört kaptál. Én ezt nem vállalnám. Szakítanék és keresnék egy igazi társat. A ti viszonyotokra nincs jó megoldás.
2011. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előzőnél a pont.Nincs értelme egy ilyen kapcsolatot tartogatni.Minél később teszed,annál rosszabb lesz....
2011. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok az ember eldobni egy másikat ugy hogy szereti.
2011. máj. 15. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!