Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idáig süllyedtünk? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idáig süllyedtünk? Ennyire nem működik a mai párkapcsolatokban a kommunikáció, hogy erre van kereslet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 15. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennél már csak az szánalmasabb, mikor Failbookon csajoznak/pasiznak. Megbökés, lájkolás, és már járnak is :DDD lófütty...
2011. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 napietus ***** válasza:
nézz körül, itt is mennyi féltékenykedő, a párját legszívesebben a nap 24 órájában megfigyelő nő és férfi van :S annyi történt, hogy valaki rájött, a hülyeség bizony nagy üzlet :)
2011. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen idáig, nagyon nehéz manapság olyan embert találni aki valóban megbeszéli veled ha van valami baja
2011. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez mekkora:D:D

csakis úgy van értelme ha van nála egy adóvevő és én is hallom őket közben, mert amúgy utólag bármit mondhatnak. én kreatívnak és viccesnek tartom az ötletet.

2011. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szánalmas.

De üzleti szempontból előnyös lehet, hiszen ott kell megfogni az igénylőket ahol a leggyengébbek, és ez a párkapcsolat. Ha arról van szó szinte bármelyik fél képes beleugrani ilyen dolgokba csak, hogy megtudjon 1-2 titkot a párjáról.

2011. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Micsoda eredeti ötlet!:D Kár, hogy a megbízó ismeri a tesztelendő minden gyengéjét, hogy felkészíthesse a csábításra, kár hogy az életben ez nem így van.
2011. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
függetlenül attól, hogy működik-e a kommunikáció, megcsalás mindig volt, van és lesz.
2011. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

most van a mozikban egy ilyesmi film... biztos onnan az ötlet.

money money money..

2011. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én tuti nem venném igénybe ezt a hülyeséget! Mondjuk adott egy pasi,aki szereti a barátnőjét, meg se fordul a fejében hogy megcsalja,erre a saját nője ráküld egy másik csinos nőt,hogy héé csábitsd már el,vagy legalább próbáld meg! Ki az a hülye aki ilyet tesz?? Pfff...
2012. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!