Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem vett valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem vett valentin napra semmit. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt, ez volt az első valentin napunk. Én megleptem őt egy kis aprósággal, de ő nem vett semmit, még egy szál virágot sem.
2008. febr. 17. 11:23
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
62%
vagy nem szert vagy egy onzo alat enyyi
2008. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul esett..
2008. febr. 17. 11:41
 3/22 anonim válasza:
100%
kérdez rá h miért? mond el az érzéseid ezzel a dologgal jobb ha tisztázátok ezt!
2008. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
tényleg az a legegyszerűbb ha megkérdezed.amúgy nem biztos h.gáz van,lehet h.csak nem tartja fontosnak a valentin-napot.mi se ünnepeljük a párommal.lehet h.ő is úgy gondolja.ez egy olyan nap mint a többi..az a fontos h.a hétköznapokon hogy bánik veled!
2008. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
ja kérdezd meg... lány vok de ha a sok picsa nem sikítozott volna már karácsonykor hogy ÚRRITSEN VALENTINNAP LESZ!! soha nem jutott volna eszembe. ez mind közül a leghülyébb ünnep, nincs is igazán meghonosodva, szal egyáltalán nincs benne kietnivaló, hogy a pasid se vett róla tudomást... nehogymár ezen az idióta ünnepen múljon az 1éves kapcsolatotok...
2008. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

Az utolsó hozzászólónak igaza van.

Ez csak egy csökevényes ünnepszerűség, ami még nincs meghonosodva. Engem sem érdekel egyáltalán a Valentin nap. Nem is veszek senkinek semmit ilyenkor. Nem is érdekel egyáltalán. (Mondjuk a többi ünneppel is így vagyok, de ezzel főként.)

Ha tisztáznád vele a problémádat, és nem tartanád magadban, talán előbbre jutnál.

2008. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs miért aggódnod, mi sem ünnepeltük a párommal a valentin napot. Meg is beszéltük előre, hogy nem veszünk egymásnak semmit. Ti is megbeszélhetnétek utólag a dolgot.
2008. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy oka van annak, hogy nem vett semmit. De megköszönte a tiédet legalább?
2008. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha nem tartottam Valentin napot, de idén céloztam a barátomnak rá 13-án, hogy "öcsém akkora virággal állított haza, vette a barátnőjének a holnapi Valentin-napra". Erre a barátom nemes egyszerűséggel közölte: "nem mondtam még, hogy én vagyok az Antivalentin-mozgalom vezetője?" :)

Erre a válaszra számítottam, úgyhogy ennyiben maradtunk.

Szóval, felesleges aggódnod, tuti nincs semmi baj. :)

2008. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%
és mi eset rosszul az h nem vett semmit vagy h nem köszönte meg?
2008. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!