Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem vett valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem vett valentin napra semmit. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt, ez volt az első valentin napunk. Én megleptem őt egy kis aprósággal, de ő nem vett semmit, még egy szál virágot sem.
2008. febr. 17. 11:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mi megtartottuk,én csináltam a abarátomnak ajándékot,ő is csinálgatott valamit,de nem adta át.Szal nem kaptam én sem semmit :(((
2008. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Lehet nincs pénze,vagy csak elfelejtette.Kérdezz rá...
2008. febr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
szerintem csak nem tartja fontosnak a valentin napot mert pl én is igy vagyok vele h ne csak akkor kapjon a párom ajándékot amikor valentin nap van....szal ha amikor eggyüt vagytok akkor foglalkozik veled stb akkor ez lehet h nem fontos ..! de ha ne foglalkozik veled stb akkor nem szeret :S
2008. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mi 13 éve vagyunk együtt, ebből 10 házasság. Én vettem neki apróságot, ő meg nem. Akkor most váljak el???
2008. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Tamás73 válasza:

Én szerintem is semmit nem jelent,hogy nem vett meglepit.

Nem ezen múlik egy kepcsolat ha meg igen akkor a partner nem komoly kapcsolatban akar lenni.

Csökött ünnep,aki kitalálta az egy idióta.

2008. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A fiúk azok fiúk, nekik ez a nap nem olyan nagy dolog mint nekünk, lehet azért is esett rosszul mert vártál valamit tőle és mégsem, szerintem ennek nincs jelentősége, az én párom sem olyan aki álandóan nagy kazal virágokkal lep meg és hasonlók, beszéld meg vele, hogy ez neked rosszul esett és ennyi, vagy vesz legközelebb valamit, vagy nem , nem kell ezzel foglalkozni. Én pl kapta pár szál tulipánt de egyáltalán nem számítottam rá, mert ismerem a párom, és így tök nagy meglepi volt. :)
2008. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
En olaszorszagban elek,ès hàt az olaszok elèggè rà vannak hangolva a Valentin napra,azert is talan mert innen ered.. énsem unnepeltem soha,soha nem vettem senkinek semmit,de most o figyelmeztetett 13.-an,h: holnap Valentin nap bla-bla-bla,ès ugy godoltam h biztos nem veletle ès lehethogy megfog lepni,ezert ugy gondoltam hogy veszek neki vmit,hogy majd èn ne maradjak kellemetlenul.. vettem neki 1 aranylàncot,de ahhoz bekellett adnom 3 gyurumet meg 1 karkotot,+ hozzàfizettem,ès csak igy tudtam megvenni.. 14.-szèp vacsoraval es ajandekkal vartam haza, tetszett neki ,de azt se mondta h koszonom,ès ajàndèkot sem kaptam tole.. hàt ennyit errol,..ez volt az elso es az utolso Valentin napom.. :(
2008. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
elfelejtette h Valentin nap volt
2008. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
61%
Nem szeret, nem vagy fontos neki, vagy egyszerűen ennyire tapintatlan.
2008. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Szerintem itt nem a Valentin napról van szó! Inkább arról., hogyha adunk a másiknak valamit,akkor jól esik, ha azt viszonozzák. Ennyi. Ezek szerint te vártad, és annál nincsen rosszabb, mint amikor figyelsz a másikra és ő rád nem. Ezt most ne kifejezetten a Valentin napra értsd, csak ez épp itt jött ki. Jó, ok, nem tisztáztátok,h ünneplitek-e ezt a napot v sem. De! Egy pasi ( ha egy bonbont, csokit) bármi apróságot ad a kedvesének ezen a napom, akkor egy kedves gesztus akár ünneplitek ezt a napot, akár nem. Nem az a lényeg, h mit adsz a másik, jit veszel, hanem hogy éreztesd vele, hogy fontos vagy a számára. Ezt megteheted Valentin napon, de akár az év bármely napján. Az a legkínzóbb érzés - szerintem egy nőnek-, amikor ezt természetesen elvárja a párjától és nem kapja meg. De, nem ezen múlik a kapcsolatotok! Teljesen megértem az érzésedet!

Enikő

2008. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!