Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem a srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a srác? Fiúk, nektek mennyi idő, mire kiszerettek egy lányból?

Figyelt kérdés
Egy srácnak nagyon tetszettem, másoknak rólam áradozott, de azt mondta, úgysem lenne nálam esélye. Összejött hát egy lánnyal, de mikor szóba kerülök, akkor ugyanúgy vigyorog, meg mondja, hogy mennyire szép csaj vagyok. Folyton néz, de ha odanézek, elkapja a fejét. Ha ennyire tetszettem neki, akkor csak úgy túllépett rajtam és keresett egy csajt? Miért nem néz rám, ha ránézek?
2011. máj. 15. 19:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem én szoktam vele beszélgetni, hanem a legjobb barátom, tőle tudok mindent, amit mond rólam. Nagyon tetszik nekem is, de van már barátnője:( Félénk volt odajönni hozzám.
2011. máj. 15. 19:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Férfi büszkeség :)
2011. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem csak szimplán félénk

éreztetted te vele előbb is hogy tetszik?

mondd meg neki egyenesen hogy szeretnéd ha lenne köztetek valami, hidd el azonnal otthagyja érted majd azt a másik lányt

ha meg nem akkor valami nagyon idióta állatfaj lehet

2011. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne éreztettem, mert nem tudtam, hogy ennyi ideje tetszem neki. Nekem is tetszett Ő, de én mással voltam elfoglalva, sok dolgom volt, tanulás stb, és nemrég tudtam meg ezt. Szerintetek az gáz dolog lenne, ha megkérdezné a legjobb barátom, hogy tetszem-e még neki? Mert én semmiképpen nem akarok nyomulni.
2011. máj. 15. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:

bnőd nem postás, nyílván neked kell tisztázni a dolgot.


és sztem nem felejtett el 1hónap alatt;)

2011. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hááát...nem lehet hogy esetleg szereti a lányt akivel összejött? Lenne szíved elszakítani őket egymástól? Annyi fiú van még...
2011. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de nekem Ő kell.
2011. máj. 15. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor mi a kérdés ?
2011. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!