Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Hogyan engesztelhetném ki a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek titeket segítsetek !!! Nagyon megbántottam a minap a barátnőmet. Éppen megvan a menzesze és én nagyon megkívántam őt. Belement, hogy így is szeretkezzünk. De sajnos nem figyeltem oda rá és 2 perc alatt elmentem. A barátnőm nagyon elkeseredett és sírt. Egész nap szinte meg se szólalt. Nem tudtam mit kéne tennem, ráadásul mennem kellett dolgozni. Ma is és holnap is éjszakázom, ezért szegény mindkét éjszaka egyedül lesz. Most mit tegyek ??? Kérlek segítsetek !!!
2011. máj. 15. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon problámátok sose legyen!
2011. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
minimum 1szál vörös rózsa és a kedvenc csokija
2011. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

vegyél masszázs-olajat és fektesd le az ágyra és masszírozd meg egy hosszabb ideig a hátát, majd haladj lefelé majd a segge majd a lábai majd a combjai között és kezd el izgatni a muffocskáját de gyengéden!

Aztán már látni fogod , hogy már görcsösen markolássza a plédet, ekkor gyengéden fordítsd meg és lehet előlröl is masszírozni ami inkább már csak simogatás de olajosan szép fényes lesz tőle a hasa a melle majd megint lemész a muffocskájáig és elkezded izgatni, majd bedughatod az egyik újjadat is de először csak 2-3x ki be , hogy ráizguljon!


Aztán mikor már a plafont kaparja akkor rád fog mozdulni! :)


tádámmmmmm és tisszta vidám lesz!

2011. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég megalázonak tünik,föleg hogy menzesz alatt ö nem is akarja általában.Akkor te miért nem birsz magaddal,vagy miért nem csak pettingeltek?Tamponnal is lehet,frissen fürdés után.Minek a fölösleges kudarc és a feszültség??Tartsd már tiszteletben a nöi dolgokat!Ne tudd meg milyen érzékeny a nö a terhesség alatt,akkor aztán nemtudom hogyan fogod kezelni a nöt?!?!?!
2011. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sztem nem olyan gáz. Van ilyen. Én egy ilyen dolog miatt nem bántódtam volna meg, előfordul. Hány évesek vagytok? Én 23.
2011. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megérthetted volna öt is hogy ilyenkor ö se vágyik rá és gondolom félt is hogy ne hogy félre sikerüljön emiatt....most probálj vele jobban törödni és ilyenkor probáld sex nélkül kibirni ...ott az orál ...ugy is megg lehet ezt a dolgot oldani nem olyan kockázatos
2011. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!