Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nem szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem szemét dolog? Ti mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal aki bátyámat elég régóta ismeri. Késöbb kiderült hogy a bátyám bele van zúgva a lányba ezért féltékeny volt rám és igyekezett nekünk mindenhol keresztbetenni úgy hogy a lány ezt nem vette észre soha.Ma amikor nemvoltam otthon bekapcsolva hagytam a gépet és fentvoltam msn en és elkezdett írni a nevembe a csajnak cifra dolgokat meg hogy már nem szeretem meg stb. A csaj ezért kidobott és nemhiszi el hogy nem én voltam mer nem nézne ki ilyet a bátyámból.Én meg még mindig bele vagyok zúgva a lányba.:(
2011. máj. 15. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen szemét dolog volt, nem tom hány évesek vagytok, de azért bátyádat megkérdezném, hogy ez most neki mire volt jó, hogy tönkre tegye az öccse "életét".
2011. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szemét dolog volt a bátyád részéről. Ha tetszett neki a lány, miért nem "előbb kelt fel"?
2011. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a lány jobban hisz a bátyádban, mint benned, akkor nyugtázhatod magadban, hogy nem is szeret, szóval nincs miért sírni.


A bátyáddal meg érdemes lesz mostantól vigyáznod, mert nők és eunukok fegyverével él.

2011. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 jin ***** válasza:

légyszi ezt a kommentet mutasd meg neki!

ő egy igazán irigy és szerencsétlen alak, hogy csak igy bir érvényesülni az az igy se!

nos...,és arról hogy ezt asaját öccsével tette meg!

Ahelyett hogy segitene csajozni ,keresztbe tesz!

Tipikus vesztes jellem!

am enny fért bele a rövid kategoriába !

14/f

2011. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jin ***** válasza:
jah SOK SIKERT ,REMÉLEM SIKERÜL MEGMAGYARÁZNOD A LÁNYNAK!
2011. máj. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vááá, jééézusooom! Beszéltél már a bátyáddal? Hogy lehet vki ennyire aljas??

Amúgy az én exem öccse is belémzúgott anno, ő szerelmes verseket írt nekem, és elküldte az exemmel... Megkértem, h beszéljen vele, és hónapokig kerültem exem családját, h ne kelljen találkoznom öcsikével.

És igaza van az egyik válaszolónak, aki azt írta, hogy nincs miért sírni, ha nem hisz neked a csaj :(

Sajnálom és mindenképpen oltsd le a bátyádat, nehogy mégegyszer előforduljon ez :(

23L

2011. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!