Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Nehezen megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Nehezen megy az elszakadás a régi szerelemtől.

Figyelt kérdés

Mi lenne az ésszerűbb? A már ismert és csodálattal átélt ugyanakkor zátonyra futott kapcsolat újrakezdésén munkálkodni, mely szándék sajnos egyirányú, vagy egy új, tiszta lappal induló kapcsolat felé elmozdulni?

Melyik a szerencsésebb?


2011. máj. 16. 11:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az utóbbi. Egy elromlott kapcsolat újra kezdése legtöbbször nem sikeres. Vannak kivételek.
2011. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem preferálom a régi dolgok újra felevenítését. Mondják azt is, h felmelegítve a töltött káposzta jó pusztán. :)
2011. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz. Míg nem találod meg egy másik emberben a szerlemet, mindig vágysz vissza a régihez. Néha én is, pedig tudom semmi értelme. Hiányzik az, ami régen volt :) Az eszem azt mondja, hogy új lappal kéne kezdeni. De míg ez az új lap nem írja felül a régit, a szívem azt mondja a volt szerelem kell :) Neked kell eldönteni. De te se vagy hozzá elég, mert ez két emberen múlik.
2011. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mindig fennáll a veszélye, hogy az újban is a régit keresem. Félek nem lesz elég egy másik nő szerelme ahhoz, hogy a régit felülírja, pedig lehetne, akár..., sőt, lenne. A természet gonosz tréfát űzött velem, amikor hagyta, hogy ennyire magával ragadjon a nagy Ő. Nem lenne szabad ennyire szeretni.
2011. máj. 16. 11:28
 5/16 anonim ***** válasza:
pontosan ugyanígy vagyok én is =/
2011. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ő szakított veled. Szerintem attól ne félj, hogy nem tudja valaki felülírni. :) Nem ő volt az egyetlen nő, akit szerethetsz, és aki szerethet :) Valószínű pont az a baj, hogy te nem engeded, hogy így legyen...
2011. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
"Míg nem találod meg egy másik emberben a szerlemet, mindig vágysz vissza a régihez. " Ennél jobban nem is mondhatta volna senki:) Teljesen egyetértek!
2011. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én is így érzek mint te! csak mi még nem jutottunk el a végleges szakításhoz, viszont nagyon nehéz pont most ez a kapcsolatban... 4,5 éve járunk és az elmúlt pár hónap szinte veszekedésből állt.. én nagyon szeretném a dolgokat jóvatenni,új lapot nyitni, csak félek hogy már túl késő...:S Nem tudom, ha 2 ember szereti egymást mindig van remény még megmenteni??:S /a veszekedések nem 3. félből adódtak, inkább mindennapi dolgokból/
2011. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
* ja és bocsi, a kérdésedre válaszolva, szerintem ha igazán szereted a másikat(és nem megszokás!) és ő is szeret, akkor van értelme vele lenni. Viszont ha már csak megszokásnak éled meg, "szükséges rossz"nak hogyha találkozni kell vele, akkor inkább próbáld meg óvatosan vázolni neki, hogy jobb lesz így mindkettőtöknek, így magadat sem kínzod tovább, és neki is lehetőséget adsz arra hogy boldogabb párkapcsolatot kezdhessen. :/ :)
2011. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok. Szerintem is addig amíg nem lesz másik szerelmed, addig vágyódni fogsz a régi után. Én is így vagyok ezzel, bár én azt gondolom hogy ha most nagyon sokáig nem lesz senkim, akkor is el fog ez múlni egy idő után. Én nem mennék vissza hiába érzem azt hogy jaj de jó volt az, mert tudom hogy nem volt az annyira jó, mert akkor nem lett volna vége. Ezt csak a kapcsolat utáni üresség érezteti velem. Meg mivel jobbat nem tudok, kihasználom minden előnyét annak hogy egyedül vagyok, nem baszogat senki ha bulizni támad kedvem a haverokkal stb stb stb.....
2011. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!