Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy belém szeressen? Azt mondta addig nem akar járni velem, míg nincs tetőtől talpig odáig értem a szerelemtől.

Figyelt kérdés
bejövök neki, már csók is volt mégis ezt mondja...
2011. jún. 15. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Légy türelemmel és minden menjen így tovább. Ha már csók is volt akkor gondold el hogy van egy létra. És ti a 3/4-énél vagytok. Ha minden így megy akkor a létrán egyre mentek feljebb UGYANAZZAL A SEBESSÉGGEL. Ha gyorsabban szeretnél, akkor találj ki valami újat és mert egyre feljebb lépni. És akkor eléritek a létra csúcsát.

------[]-- <--- ez a létra és ti ott vagytok ahol a gombóc. És mittomén napi felet mentek fel ha találkoztok meg minden. És akkor majd eléritek a csúcsot és belédesik teljesen. De ne félj újat mutatni neki

2011. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Aki ilyet mond, az hülye. Hagyd a fenébe.

Szerintem.

De persze te tudod.

2011. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem tetszel neki, hagyd és keress mást!
2011. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem kell "elérni hogy beléd szeressen"

mért kellene?

annak magától kell kibontakoznia

hanem akko úgysem lesz jó vége

2011. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Aki ilyet mond az sose lesz odáig meg vissza érted.
2011. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Le kell szo*ni:)
2011. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, igazából annyi hogy add önmagad, ennyit tudok mondani:) És akkor beléd szerethet, ha tényleg működik a "kémia".:) Nem mindenkinél alakul ki elsőre! Nekem volt olyan srác, akivel elkezdtem járni, és csak helyesnek tartottam, aztán kiderült hogy milyen édes és aranyos, illetve voltak bizonyos gesztusai, na akkor estem bele úgy igazából:)
2011. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!