Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet leszbikus? Mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet leszbikus? Mit jelent ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki nagyon tetszik. Azt tudni kell rólam hogy biszex vagyok. Röviden próbálom összeszedni a dolgokat. A csaj tudja hogy biszex vagyok (bár már néha azt is mondtam neki lehet hogy leszbi), meg azt is tudja hogy szerelmes vagyok bele, de azt mondta hogy nem szerelmes belém. De a legjobb barátnőm. És nagyon kedves meg ennek ellenére mindig keres, még akkor is ha én nem írok neki, és látja hogy pl fenn vagyok facebookon rámír, meg mindig el akar jönni hozzám. De ugyanakkor azt állítja ő nem érez irántam. Illetve azt mondta nagyon nagyon szeret, de nem szerelmes belém. De valahogy szerintem az lenne a kézenfekvő ezek után hogy kerül, vagy legalábbis nem ragad meg minden alkalmat hogy velem legyen és beszélgessünk. Elképzelhető e, hogy mégis érez valamit csak tagadja? Vagy tényleg létezik olyan hogy annyira szeret, de csak barátilag hogy nem tud nélkülem hosszabb időre meglenni? Meg mikor beszélgetünk, mintha kicsit flörtölne, de ugyanakkor tagadja hogy szerelmes, vagy hogy érez a nők iránt. Én komolyan nem tudok rajta kiigazodni....
2011. máj. 16. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
ez vicces mert én is most így vagyok :D hehe :D szóval én is gondban vagyok ezzel kapcsolatban :D
2011. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már adtad a rideget és akkor tapadt, az jó jel. Próbáld beadni neki, hogy lenne egy csaj, akinek bejössz, és randizni akar veled.Simán kreálhatsz ilyen fiktív karaktert( neten sok a csajos fotó, ismeretlen külföldi, bizonyítéknak), aki néha felhív telefonon(beállítod az ébresztőt pl),pont mikor a célszemély is ott van és kedvesen, elcsevegsz. Meglátja, milyen a csajozós stílusod és jó esetben irigység üti fel a fejét, hogy nem vele cicázol.Kb ennyi. Hajrá!
2011. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!