Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Békés elválás lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békés elválás lehetséges?

Figyelt kérdés

Hétvégén szakítok a barátommal, azért csak akkor mert akkor találkozunk legközelebb, smsbe vagy msnen meg gyávaság.

Félek hogy mit fog hozzá szólni, szerintetek lehetséges a békés elválás? hogy megbeszéljük és én hazamegyek, semmi több? a barátom néha tud aggresszív lenni és egyes dolgokat kicsit máshogy fog fel..

szerintem ha azzal indokolom meg, hogy már nincsenek érzéseim, meg lehet érteni. ki bukhat rá?

4, majdnem 5 hónapos kapcsolat.

én 15/L barátom 17.


2011. máj. 16. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt már olyan h fizikailag bántott?Ha igen,akkor vigyázz vele,viszont ha tudod hogy nem tenne ilyet,akkor tedd meg nyugodt szívvel,egyikőtöknek se lenne jó,ha húznád a kapcsolatot,de látszana,hogy már nincsen benne szerelem
2011. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél úgy áll hozzá, akkor lehet :)De még úgy sem egyszerű. Szerintem valamelyiknek a kettő közül mindig jobban fáj...
2011. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szakítottam a barátommal, hogy ő nem akart volna, kibukott, nagyon elszomorodott, de elfogadta a döntésem. Nem volt belőle vita, meg semmi negatív. Persze szomorúság, meg rossz érzések igen, de semmi agresszió. De ez személyiségtől is függ. MIvel nem ismerem a barátodat, nem tudhatom, hogy fog rá reagálni.
2011. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon félek, mert nem szándékom megbántani, nem tehetek róla hogy így alakult. ő még mindíg nagyon szeret, de szerintem így nincs értelme folytatni ha részemről már nincs érzelem. amúgy nem, soha nem bántott.

félek hogy ki fog bukni, nagyon szomorú lesz, vagy esetleg ideges és egy életre megutál, és hülyeségeket kezd rólam terjeszteni. jó tudom akkor meg se érdemelt stb, de sajnálom ezt a kapcsolatot.. köszönöm mindenkinek a válaszokat!!

2011. máj. 17. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!