Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Számotokra milyen élmény volt...

Számotokra milyen élmény volt a ballagás, érettségi, elválás a gimis osztálytársaktól?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Számomra felüdülés.. De én sosem szerettem az osztálytrsaimat különösebben.. Volt egy-két barátom onnan,de azokkal utána is tratottam a kapcsolatot, a többiek pedig nem hiányoztak..Sőt...:)
2011. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Boldog de egyben borzalmas. Boldog voltam hogy megszabadulok a hülye környezetből és borzalmas volt ekkora pénzkidobást, felhajtást, meleget, kiöltözést, most-véget-ért-egy-korszak nyálazást, álldogálást elviselni....

Az érettségi predig izgalmas és érdekes számomra. Semmi félelem vagy ilyesmi.

És most remélem mindenki lepontoz... :D

2011. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Első válaszoló vagyok. Rájöttem, hogy az érettségiről nem mondtam el a véleményem.. Az pedig egy vicc volt. ha tanul rá az ember nem lehet gond.. Persze az egészséges izgalom bennem is bennem volt, de ezzel együtt elkezdtem felnőni és hozzászokni,a rendzseres hosszabb tanuláshoz, aminek aztán az egyetemen nagy hasznát vettem.. A ballagást pedig, ha sok pénzem lenne tuti megismételném. Mármint az utána lévő családi vacsorát és bulit.. A sulis nyáladzást, virág áradatot én is kihagynám..
2011. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
A ballagás és az érettségi nyűg volt a hátamon, az elvlás meg...azoktól nem váltam el azóta se akiktől nem akartam.
2011. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

mi jól megvoltunk az osztályommal, a vége felé pláne. voltak nagy kocsmázások, akkorra már mindenki 18 fölött volt, tehát legálisan :P


a ballagás is jó volt, az érettségi egész jól sikerült.


utána 1 hónapig nagy űrt éreztem, hiszen mégiscsak lezárult egy korszaka az életemnek.

persze kapcsolatban maradtunk, a mai napig összejárunk, iszogatunk, dumálunk. azóta mindenki talált magának ezen kívül is társaságot, barátokat, de a régieket sem felejtjük el.

2011. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Furcsa volt.

A középiskolát nem szerettem, nem volt jó iskola a miénk. A tanárok sem voltak azok, néhány embert leszámítva.

Az osztályom sem volt olyan nagyon jó.

Az iskola első két éve borzalmas volt. Utáltam, szó szerint.

Majd harmadikra egyre jobban megszerettem, persze ehhez más dolog is kellett. Ekkor mentünk el először több napos osztálykirándulásra, nagyon jó volt. Habár volt egy idióta osztályfőnökünk, aki a magyar tanárunk volt, aki azon volt, hogy a pótolhatatlan középiskolás éveinket pokollá tegye, ennek ellenére a ballagáskor nagyon rossz volt. Sőt már az utolsó nap is az volt, a tudat, hogy ennyi volt a középiskolás életemből, ami már szabadabb, mint a korábbi évek, de még fogják a kezedet.

Bármennyire is rossz volt, az ember csak a jó emlékekre emlékszik, nekem hiányzik, jártam volna tovább oda. Az élet csak rosszabb lesz az idők előrehaladtával, sajnos nem jobb. : )

2011. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
leszartam. akiket bírok, azokkal azóta is tartom a kapcsolatot.
2011. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Én örültem, hogy végre vége. Nem igazán kedveltem az osztályomat, nem arról volt szó, hogy kiközösítettek volna, csak mindenkinek volt egy nálam jobb barátja, akivel inkább foglalkozott, mint velem. Nem oda mentem továbbtanulni, mint a többiek, amiatt sokan kinéztek. Az osztályfőnököm nem kedvelt, mert gyakorlatilag helyette voltam az osztályfőnök. (Eléggé teszetosza nő volt, nem is való tanárnak, nem tudott 36 kamaszt kezelni. Meg is lett az eredménye...) Én intéztem a szalagavatót, a tanároktól való elköszönést, az ajándékokat, mindent. Utáltam, hogy mindent nekem kell csinálni, mert amúgy senki nem volt hajlandó arébbtenni egy fűszálat sem. Nem hiányzik, hidd el.

Eljöttem egyetemre, itt nincs ofő, nem kell senkiket irányítgatnom, mindenki figyel magára. :)

2011. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
87%

Ballagáson roszúlétet színleltem majd leültem röhögni amikor hoztak 1 széket az árnyékból figyeltem ahogy megsülnek a majmok

szóval a ballagás jó volt az elvállás csodálatos 30 fős osztályból 4 barátom volt de ők már oviba is velem haverkodtak a többiekről akkor se tudtam semmit most meg örülök hogy nem látom őket

osztálytalálkozóra nem járok mert a 4 emberrel azóta is minden héten beszélek a többiek beg 15 éve se érdekeltek hát még most

2011. ápr. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!