Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor hagytak már el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chris1910 kérdése:

Hányszor hagytak már el? Hányszor csalódtál már csajban/pasiban?

Figyelt kérdés

Mindenkinek kötelező átélni ezt?

Azt a fájdalmat amit most úgy érzek, hogy nem fogok kibírni?

Miért ilyen kegyetlen az élet??

Annyi "miért" van és nem értem az egészet mi az értelmee... az életnek ilyenkor..

Gondolom kitaláljátok mi történt velem...

Van most olyan aki így érez?

Vagy csak tanácsokat is írhattok.

Szeretnék egy kicsit megnyugodni..


2011. máj. 17. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak az értelmes kérdésekre válaszolok:

-igen, mindenkinek kötelező átélni. Ha valaki az első parterénél marad, abból később még súlyosabb problémák lesznek.

-az élet nem kegyetlen, csak szarik rád. Ezt ne vedd sértésnek, mindenkire szarik.

-minden bizonnyal a világban előfordul rajtad kívül más is aki hasonló cipőben jár.


Konklúzió:

Hagyott már ott autóbusz? Mit csináltál? Most is ez a megoldás ;)

2011. máj. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hany eves vagy?

csalodtam mar en is; ugy ahogy mar mindenki.

Orulj annak h most lett vege, es nem akkor amikor mar nagyon komolyra fordult volna a kapcsolatotok.

Nezz elore!!!!

Itt a nyar; ismerkedj emberekkel!!!

2011. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére eddig még csak 1 pasiban, remélem nem lesz több ilyen! :S
2011. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én elég sok szakytáson vagyok túl, volt amit könnyebben elfogadtam, volt amit nehéz volt.Igazából minél idősebb vagyok annál nehezebb elviselni,mert egyre közelebb kerülök ahhoz h. lejár a biológiai órám.AMúgy ha összeveszek a párommal és úgy néz ki h. szakítani kellene,akkor egyből átérzem a hiányát és meggondolom magam.Amúgy a 26 évem alatt kb 3-4 pasiban csalódtam,de ennél jóval több szakított velem, vagy megcsalt,csak irántuk nem volt olyan erős a vonzalom+nagyon fiatal voltam és nem láttam olyan keservesen az életet.

Amúgy ez nem szükség szerű,de tény h.jó ha az ember tapasztalatot gyűjt és tanul a hibákból.AMúgy ez csak spontán kémia, ha sportolsz vagy megpróbálsz rosszat gondolni a másikról,akkor hamarabb elmúlik a hiánya.Van olyan aki egyből megtalálja az igazit,de van aki pl. leél 10-20 évet valaki mellett,nem boldog de nem akar egyedül maradni, aztán elvállnak és 40-50 évesen ismeri meg az igazit.Vagy együtt maradnak,de szeretőt tart.Próbáld úgy felfogni, h. valszeg nem ő volt az igazi, hisz akkor együtt maradtatok volna.Ne hibáztasd magad,mert valszeg nem illetetek össze.Ha átvert akkor örülj neki h. nem rabolta az idődet tovább.Ne ess kétségbe mert rengeteg ember keres magának párt, csak ne keress görcsösen, hagyd h. az élet oda sodorjon, persze járj bulizni,vagy regizz egy honlapon,keress új hobbit stb.Foglalkozz most magaddal.

2011. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én mindig csalódok minden pasiba...valahogy a rosszba válogatok bele:s én sem értem miért,eddig egyszer sem volt szerencsém,a bizalmam sajnos elvesztették,valahogy úgy érzem többet nem szeretném átélni azt amit 1,5hónap alatt éltem át...szerintem mindenki tudja milyen rossz ha átvágják vagy kihasználják,csak van aki újra feltud állni tovább lépni,van aki viszont nem:s
2011. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nem csak te vagy így:) Engem egy csaj hajított ki pénteken mert szte "túl gyors" voltam...Pedig csak csók volt,a karját meg nem egyszer nyújtotta bujt hozzám:) Másnap estére közli hogy ez neki túl gyors és nem tudná hogy ez menne e:)bírom az ilyeneket...
2011. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer csalodtam nagyon komolyan, a kovetkezokben nem, mert nem remeltem tul sokat egytol sem, de tonkre is mentek. 27f
2011. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!