Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor próbálkoztok újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor próbálkoztok újra egy lánynál hogy elhívjátok randira?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és nem akarom egy fiú meghívását rögtön elfogadni, mert sztem elég könnyűvérűnek tűnhetek.. .de azéárt túl sokszor sem akarom visszautasítani, mert még feladja ha nekem tetszik... mennyi az optimális???
2011. okt. 27. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a második komolyabb meghívást is lemondja/nem megy bele, akkor nem próbálkozok tovább.
2011. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tőlem már volt olyan fiú aki megkérdezte 10szer is. :)
2011. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah, nálam is kettő a limit. Azért rosszul tud esni, ha nemet mondanak egy randira. Amúgy ha udvariasan és barátságosan kér, és Te is szívesen elmennél vele, akkor nyugodtan mondj igent elsőre is:) Eszébe se fog jutni olyasmi, hogy könnyűvérű vagy, az nem ezen múlik.:)
2011. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy mondja le.

Ha az elutasítást érzem, tehát azt mondja, nem érek rá, és kész, akkor én se hívom 2-nél többször.


De ha egy meghívásra azt mondja pl. Holnap nem jó, de jövő hétfőn igen, akkor az jó. Tehát ha látom a hajlandóságot.


Valami okos ember azt mondta: a Csipkerózsikák kora már lejárt, ahogyan persze lovagok sincsenek már.

2011. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de miért tűnne könnyűvérűnek, ha elfogadsz egy meghívást? Gondolom nem az ágyába invitált,hanem kávézni,vagy moziba.

Én nő vagyok, de nálam a nem az nemet jelent, és mérges vagyok, ha valaki képtelen értelmezni a szavak jelentését.

Ha érdekel akkor menj el vele, ebben semmi sincs.

A férfiak nem így gondolkoznak, mint te, te nagyon túlbonyolítod és hülyeséget adsz hozzá.

Ha tetszik mondj igent és le van tudva :)

2011. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az értelmesebb fiúk a nemet nemnek veszik, és nem próbálkoznak többet.


23/L

2011. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Don Kartács válasza:

Ha még egyszer meglátom hogy valaki kiírja könnyűvérű tuti neki megyek valaminek HA TETSZIK NEKED MI F.......... KELL ELUTASÍTANI JÁTSSZ AKKOR A FB FARMMAL

2011. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semennyiszer. Ha nemet mond, akkor majd lesz más, aki igent mond. Attól nem lesz értékesebb a szememben, ha játsza az elérhetetlent.

És ez nem érzékenység, és önérzet kérdése, hanem logika. Minek pazaroljam az időmet olyas valakire, akire nem éri meg, amikor van valahol valaki, akinek csak én kellek?

2011. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze nem úgy utasítottam el egyet hogy az érződjön hogy soha az életben, hanem ilyen akkor pont nem jó módon... :D de mind1, látom kicsit más a gondolkodásmódom... mármint arról hogy hanyadszorra fogadom el... igazából nem pontosan könnyűvérűre gondoltam, hanem valami másra... ázsiai vagyok úgyhogy máshogy állok neki a témához egy kicsit... :D de azért köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!