Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy nálam aludhasson a barátnőm?

Figyelt kérdés
15 vagyok és a barátnőm is annyi.Egyértelmű hogy a szüleim attól félnek hogy hogy ha itt alszik akkor sex is lesz, bár én is ezt szeretném de nem tudom hogy engedjék meg hogy itt aludjon!
2011. máj. 17. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, normális szüleid vannak, akik felelősségteljesen nevelnek. Nem tudod rávenni őket. És a lányt elengednék, hogy ott aludjon? Kötve hiszem. Randizgassatok, mozizzatok, sétáljatok, beszélgessetek, ez való a ti korosztályotoknak, nem az együttalvás és a szex, az felnőtteknek való.
2011. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lehet de már nagyon régóta lassan 2 éve együtt vagyok vele

és nincs valamilyen duma,szöveg vagy valami amivel rálehetne bírni őket?

2011. máj. 17. 15:21
 3/8 Chuck ***** válasza:
29%
Nincs. Látni, hogy a szüleid még embert akarnak belőled, nem egy s****it.....csak Te így haladsz az utóbbi felé...
2011. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Az ott alvás még egy dolog. Én is 15 éves voltam, amikor összejöttem a párommal (akkor volt 17), és egy hónap után egymásnál aludhattunk, mert a szüleink megbíztak bennünk. De nem is feküdtünk le, tényleg csak későig beszélgettünk, és aludtunk. A szexszel még várnék a helyetekben. Hidd el, nagyon sok mindent lehet csinálni a szexen kívül. ami legalább annyira jó. A szüleiddel pedig őszintén beszélgess el, hogy miért nem engedik, hiszen már 2 éve együtt vagytok. Ha tudod a pontos indokukat, könnyebb beszélni róla.
2011. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Marha az első, ahelyett hogy örülnébnek a szülők....



Egyébként meg nem értem, lefeküdtél már vele? a szülők logikája -.-" dugni nem csak éjszaka lehet, aki meg akar úgy is fog, legalább ottvannak hoy gtudjanak segíteni ha kell.

2011. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Akkor szexeljetek, amikor nincsenek otthon.
2011. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%

Te ugyanaz vagy aki pár napja a barátnője szüleit akarta megkérni hogy hadd aludjál náluk?

Ha igen, ha nem, akkor is gáz vagy öcsém!

Nem a kor a lényeg. Hanem hogy még kisfiúnak néznek ha nem engedik. Fel kéne nőni!

2011. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem az vagyok aki az előzőt írta..


Már 14éves korom óta nem vagyok szűz.Az is egy házibuliban történt másnál. De ő vele is együtt szeretnék aludni(ha nem is a sex miatt) csak filmet nézni szórakozni.De a szüleim nem engedik

2011. máj. 17. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!