Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom meg akarja ismerni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom meg akarja ismerni a szüleimet, de én inkább óvnám a találkozástól. Hogy tegyem?

Figyelt kérdés
egy nyári fesztiválon jöttünk össze és már többször említette hogy megismerné a szüleimet is.csak egy a bibi:azt is megbánná hogy megszületett:szétoltogatnák ezerrel,marha kellemetlenül érezné magát.A barátom ugyanis hát nem egy karrierista.24évesen ösz visz érettségije van.néha valami alkalmi munka de inkább a nagyija tömi pénzzel,nem is töri magát mindig azt mondja mikor érintőlegesen szóbakerül ez a kényes téma hogy hát"life is life".Szüleim pedig mindenáron olyasvalait szeretnének mellettem látni aki elég ambiciózus meg minden.Az exbarátom pl egy kifejezetten okos srác volt de neki is forró pillanatokat kellett átélnie:ugyanott tanult ahol annó apám és egy professzor közös volt és egész este azon elmélkedett apám hogy miért csak 3as lett a szigorlata mikor ő annó kevés tanulással is 4esre hozta azt a tárgyat.Mire számíthatna a mostani pasim? költői kérdés.De én nem szeretném ezt neki direktbe felvázolni mert hát nem is tudom de inkább máshogy akadályoznám meg a pofavizitet
2011. aug. 28. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:

kapcsolat with őszinteség => jó, tartós kapcsolat

kapcsolat that lacks őszinteség => szar kapcsolat

2011. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha megakarod akadályozni, akkor megmondod, hogy nem ajánlod, mert apukád elég szőrszálhasogató. Ha ennek ellenére mondja, hogy akar találkozni velük, akkor elviszed, és ha lesz valami, akkor te tudod mondani, hogy figyelmeztetted.


Ha hozzátehetem, ezen a karrierista dolgon neked lenne érdemes elgondolkodnod... Ha annyira már most nem hajtja magát, akkor később mit fogsz várni tőle?

Ha már most megy a haverokkal a söröcske, meg a hasonlók, akkor később nem lesz ám jobb... Már láttam ilyen társaságot, lehet mókás meg minden, de később a jövőre nézve nem biztos, hogy nyerő választás lesz, bár nem ismerem a helyzetet, csak amit most olvastam...

2011. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

pasi sztem csak azért akarja a szüleidet megismerni h még közelebb kerüljön hozzád/hozzátok. sztem az a célja h rajtad élősködjön. a nagyi pénztárcája is véges.

de még mielőtt a szüleidet ítéled el, el kéne azon gondolkozni h a csávónak nem kéne egy biztos munkahely?!

2011. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na azért valamit tisztázzunk:az hogy most perpillanat vele vagyok az még nem jelenti azt hogy hozzá is akarok menni feleségül,vagy ti csak olyanokkal szexeltek akivel el tudjátok magatokat képzelni az oltárnál?
2011. aug. 29. 00:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor tisztázzuk azt is, hogy akivel csak szexelni akarok, azt nem hiszem, hogy elviszem "pofavizitre", mert miért is?
2011. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja hát ha csak ilyen kapcsolatot akarsz akkor szard le sztem, mutasd be azt cső
2011. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

11:09

hát én így se úgy se szeretem az ilyen szülős bekapcsolódásokat...lehet az a tapasztalata hogy a lányok zömének bejön ha jóban van a szüleivel függetlenül attól hogy miként terveznek

de alapjaiban nem értem miért akarja ezt....fölösleges sőt itt még káros is lenne

2011. aug. 30. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy ha csak szexkapcsolatról van szó, akkor azt lehet, hogy kellene tudatni a másikkal is, mert lehet ő úgy gondolja, hogy hosszútávon akar veled lenni, és legyetek is túl gyorsan a bemutatkozáson.

Másrészt téged is megértelek, ha otthon minden rendben lenne, akkor a kérdést sem tennéd fel.

Ha elviszed, akkor lehet annyira talpraesett, hogy ezek a kérdések lepattannak, vagy még frappánsabban tudja lekezelni, de ez is emberfüggő.

2011. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!