Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék párt találni viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék párt találni viszont nem én vagyok a világ legszebb embere és egy kicsit pocakos is vagyok, nagyon fontos dolog egy lánynak hogy milyen a párja külseje?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 16:12
 1/8 anonim válasza:
Hát ha igazi szerelemre vársz akkor nem számít ha nem vagy szép. A kölső nem számít ha szeretsz valakit nem?
2011. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem ez a legfontosabb, az én asszonyom kifejezetten távol tartja magát a "hejjespasee"któl. Ettől függetlenül, legyél ápolt, tiszta, gusztusos. Nyilván nem baj az sem, ha lefogysz egy kicsit, ártani nem fog... 34/F
2011. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a legfontosabb a kedvesség, gyöngédség, figyelmesség

- ha ezek megvannak, az megszépíti a megjelenést..


a szerelem vak -és paradox módon, ugyanakkor LÁTÓ:

látja a lényeget, amit a szívvel lehet látni

és ami a szemnek láthatatlan


(de, tudod hogy van ez, a svéd gyerekversből:

Siv Widerberger: Szerelem


Sten-Malténak nagy, vörös és elálló

füle van.

Nekem tetszik

a nagy, vörös és elálló

fül.

: )))

-anonimanna

2011. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

NEM nagy baj scak légy celeb!


légy ALEKOSZ, az is pocakos, abszolúte NEM egy jóképű ember, egy idióta, ráadásul van némi meleg hajlama is!


Ergo ha ő talál akkor te is fogsz!

2011. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link] Ez a srác 1hete nyert a lottón, 2 napra rá megtalálta élete szerelmét...


Viccet félretéve azt ajánlom hogy ismerd meg magad, találd meg miben vagy különleges, legyél sokszínű!Ezzel lehet legjobban imponálni!

19F

2011. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :)
2011. máj. 17. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Én például kifejezetten kedvelem a pocakosokat :)
2011. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fontos a külső, gondolom nálad sem jöhet szóba akármilyen külsejű lány...


Viszont mindenkinek más az ideálja, ami megint egy olyan dolog, hogy aztán ki tudja lesz-e ideális.

Na én kifejezetten a csontkollekció srácokra bukom, de mégis a legtovább egy mackó alakú húzta... És nem az alakja miatt szakítottunk, hanem más miatt.


Inkább a kisugárzás a lényeg!

2011. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!