Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok menyire vagytok dominák?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok menyire vagytok dominák?

Figyelt kérdés

és miket szoktatok csinálni?

Ha kérhetem kort is írjatok lécci


2011. máj. 17. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

ha olyan kedvem van, akkor eléggé. harisnya-tartó, combfix, sexy bugyi melltartóval, vagy fűzővel, latexnadrág, platformtalpú cipővel...erősebb smink, stb, hogy külsőre olyan legyek, mint egy domina. viselkedésben, sex közben magázás, durvább mozdulatok, lovaglás, hajhúzás( de azért nem tépés) lábbal való kényeztetés, stb stb.. :D én szeretem, ami belefér még a normálisba, és nem csap át emberkínzásba, addig ok, jó játék sex közben. barátom is imádja, mint a többi ilyen beöltözősdit. :D

18 L

2011. máj. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
2011. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!