Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikkel okoztam (volna) neki nagyobb fájdalmat, csalódást?

Figyelt kérdés
Volt egy lány aki szerelmes volt belém.Nekem hiába tetszet,esetleg szerethettem is,nem közeledtem felé,kiindulva az én életemböl fogva...Nem vagyok szerintem 100-as,könnyen elpattan az agyam,nem sok szabadidöm van,nem vagyok egy társaságcentrikus ember,és a családi és anyagi hátterem se túl fényes.Tehát akkor melyik volt/lettvolna neki nagyobb fájdalom:hogy nem viszonoztam neki a szerelmét,vagy ha összejöttem volna vele?
2011. máj. 17. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
az, hogy nem viszonzod
2011. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha összejössz vele
2011. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy nem viszonoztad a szerelmét.Már ne is akard.Szerintem mikor kellett volna,akkor nem álltál mellette,hát most már ne is agyalj ezen,mert alapos fájdalmat okozhattál Neki.
2011. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok,nem vagyok nem vagyok se ez se az...blablabla!Jó kifogás sose rossz!

Mondtad volna el neki,hogy bocs de gyáva PP vagy egy kapcsolathoz.

2011. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy nem viszonoztad.

Azon kár agyalni, hogy mi lett volna, ha... hiszen nem lett belőle semmi, de szerintem "joga lett volna" eldönteni, hogy jó vagy-e neki így vagy sem.

2011. máj. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!