Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők/lányok tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők/lányok tényleg ennyire magukra veszik, megzuhannak ha visszautasitják öket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik, vannak olyanok is akik ügybe se veszik.
2011. máj. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez ugyanúgy személyiségfüggő, mint a pasiknál. Van, aki kiborul, van, aki könnyen továbblép.
2011. máj. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem.
2011. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mennyire az az ennyire? XD


Amúgy én speciel nagyon. 2 évembe telt elmondani a srácnak, utána 2-be, hogy kiheverjem... Ha nem háromba... Nagyon komoly lelki törés volt az életemben. És ezt ráadásul úgy, hogy miután visszautasított, minden kapcsolatot megszakítottam vele, hogy tovább tudjak lépni.


De egyébként szerintem nem csak személy, de szituációfüggő is. Pl az ha tetszik valaki, de nem viszonozza nem olyan rossz, mint amikor beleszeretsz valakibe, elmondod neki, de ő visszautasít. Teljesen más kaliberű a dolog. Meg az is számít, hogy ki van-e mondva a dolog vagy nem.


Amikor tetszett valaki (vagy szerelmes voltam), de nem mondtam el neki, akkor sokkal könnyebb volt továbblépni ha ő nem mutatott érdeklődést irántam, mintha elmondtam volna neki.


Ettől függetlenül sajnálatból se szabad senkivel se járni, csak rosszabítja a helyzetet.

2011. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
igen ennyire! zavarja a rohadt nagy egójukat, hogy nem kellenek, mert az van nekik!
2011. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 napietus ***** válasza:
én ezt azért nem tudom, mert kerültem az olyan helyzeteket, amelyekben egy pasinak lehetősége lett volna visszautasítani. aki nem ajánlkozik fel, azt nem utasítják vissza. aki viszont megteszi, az számoljon azzal, hogy akár veszíthet is.
2011. máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez is amolyan női hülyeség mint oly sok más! már csak azért is akar, mert te visszautasítottad. többszöri visszautasítás után már olyan mélyre tudnak egyes nők süllyedni, hogy az a szánalom csúcsa! bármit megtesznek csak hogy ők "nyerjék a játékot"
2011. máj. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak az számít visszautasításnak, hogyha konkrétan nemet mond, tehát nem is kell ehhez felkínálkozni... Az ilyen esetek pedig nem kerülhetők ki szándékosan.

Olyan velem sem történt sosem, hogy én kezdeményeztem volna, a srác peig elhajtott, de olyan azért előfordult többször is, hogy akivel ismerkedtem, egyszer csak nem keresett többet, pedig én szerettem volna folytatást.

Attól is függ, hogy ezeket milyen gyorsan heverem ki, hogy milyen volt vele az eddigi kapcsolatom.. Meg hogy közben milyen hatások érnek kívülről (és itt nem feltétlenül új srácokra vagy ismerkedésre gondolok, hanem hogy közben pl. mennyi elfoglaltságom van)

2011. máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja, és amit kifelejtettem..

Héhaver, akikről a második kommentedben írtál, azok nem nők, hanem éretlen lányok. És ott nem az érzelem dominál, hanem tényleg az ego. Én úgy látom a környezetemben, hogy szerencsére ez a ritkább.

2011. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Haverral voltam, a havernak tetszett egy csaj, mondta menjünk oda közel.Odamentem én is a haver kedvéért, a haver bepróbálkozott, semmi válasz a csajtól, én meg kussoltam, hiszen nem nekem kellett a csaj.Aztán később csak hallom hogy hülyéz engem a csaj, mert én nem próbálkoztam be nála.Nem semmik a nők.
2011. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!