Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Black_Star* kérdése:

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdkelene a véleményetek erről :

Van egy 7 éves kapcsolatom(az első).12 éves korunk óta együtt vagyunk,mondhatni felhőtlen a kapcsolatunk, de valamiért már nem rá vágyok.Imádom, szeretem, nagyon sokat köszönhetek neki, mindenben melletem állt, és áll, de annyi minden meváltozott.Más lett az érdklődési körünk,a baráti körünk, a munkák. Telejen elhidegültünk egymástól, már alig tudunk valamiről beszélgetni, sajnos a szexuális életünk sem a legjobb.Ha belegondolok abba, hogy más lánnyal van, nagyon szomorú leszek és iszonyatosan féltékeny és ha nem találkozunk napokig óriási hiányt érzek.Ő az első az életemben és nagyon fontos, de úgyérzem mással lehet jobban meglennék, szeretnék imserkedni, de félek hogy erre rámehet a kapcsolatunk.Ti mit tennétek a helyemben?


2011. máj. 18. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt te már, de lehet, hogy ő is, csak a kapcsolatotokhoz ragaszkodtok. Ez már nem szerelem, csak megszokás. Én szakítanék, illetve a barátságot megtartva, keresnék új társat. Ne félj az újtól.
2011. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tisztázd magadban a helyzetet, hogy mi lenne, ha mással lennél együtt. Van olyan srác, aki jobban bejön neked, vagy jobban kedveled? Én nem adnám fel a helyedben. De azért érdemes lenne a partnereddel is beszélned erről.
2011. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek.
2011. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érthető,hogy más pasik is el kezdtek érdekelni,hiszen még gyerekek voltatok amikor összejöttetek és azóta is csak ő volt neked! Az első szerelmen teszi túl magát a legnehezebben az ember,de ha már nem működik,akkor lépni kell. Szerintem beszéljétek meg,hogy legyetek külön és adjatok esélyt arra hogy másokat is megismerjetek. Ha ő az igazi akkor előbb-utóbb úgyis összejöttök újra! Fiatal vagy még,nem szabad így lekötnöd magad. Attól még hogy különmentek,tarthatjátok a kapcsolatot és ki tudja...

Szerintem tartsatok szünetet,ráértek még végleg lekötni magatokat. Élvezzétek az életet és a lehetőségeket! Remélem segítettem valamit! :)

2011. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lépj ki ebből a kapcsolatból.Ez már nem szerelem hanem szeretet. Fiatal vagy, szórakozz, bulizz és ami a legfontosabb próbálj ki másokat is. Nem azt mondom, hogy minden jött menttel bújj ágyba. De legyen még egy pár kapcsolatod, szerezz tapasztalatokat.
2011. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, véleményeket!Lehet, hogy egy párat megis fogadok, mindenképp megbeszélem a párommal is, hogy mindkettőnknek mi lenne a legjobb...
2011. máj. 18. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!