Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek akkor, ha megtudn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek akkor, ha megtudnátok, hogy a barátotok nem szerelmes belétek?

Figyelt kérdés

Bővebben: nem szerelmes,(erre rájöttem :( ) a kezdeti fellángolás elmúlt,(négy hónapja vagyunk együtt) de elveszíteni sem akar, mert akárhányszor feljön a szakítás téma, mindig azt mondja, hogy nem ígér semmit, de folytassuk, és meglátjuk, hogy hogyan alakul... engem ez nagyon elkeserít, és már mindent megtettem az ügy érdekében. Én szeretem őt, nagyon is, elgondoltam, hogy milyen lenne, ha elhagynám...már a gondolattól is hányingerem van, tanulni nem tudok, a vizsgaidőszak meg a nyakamon...enni méginkább nem, vagyis totális padló...egyenlő lennék a semmivel, vagy még annál is kevesebb...:(

Egyik legjobb barátjával szoktam néha beszélgetni, ő mondta, hogy nyugodjak meg, mert neki elárulta érzéseit rólam. Lehet, hogy fél attól, hogy csalódik és nem mer közel engedni magához??? Ti mit tennétek? Kort, nemet írjatok! Köszönöm

21/L


2011. máj. 18. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hátborzongatóan hasonló játszódott le velem a házasságom idején, 5 év után vége is lett. Ami nincs, nem lehet erőltetni. Sajnálom! L28
2011. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő is mindig ezt mondja, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni, de akkor mégis miért nem enged elmenni? Miért akarja, hogy alakuljon? Miért nem akar beleavatkozni ő saját maga, hogy nevetni lásson, vagy boldognak? A dolgok maguktól nem alakulnak, tenni kell értük, ezt nem birom vele megértetni. Az érzések azok, amik maguktól alakulnak.
2011. máj. 18. 16:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Hat valahogy igy vagyok enis!!Nekem annyit mondott,h meg szeret,csak nem erzi mar azt amit az elejen,ja es nemakar elveszteni!2honapja tette ezt a vallomast,nagyon szenvedtem,de rajottem arra,ha menni akar hagy menjen!Imadom ot ez nem kerdes,de szenvedni meg nemakarok!Meg mindig velem van!Sokat javult a kapcsolatunk,nagyon is,de ez meg bennem van!Sokszor felek reggel felkelni,h milyen sms irt nekem!Elmondtam neki,erre az volt a valasza,h nincs miert aggodnom!Remelem koztetek is helyre razodnak a dolgok es hat amig veled addig jo!!Es tudod ha nem szeretne akkor mar nem lenne veled,ez tuti!!!!En szoritok neked nektek!!:))
2011. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes vele maradnod. Amit meg írtál a "de elveszíteni sem akar" mondatban, az azért van szerintem, mert van egy biztos pont az életében, egynek jó vagy. Ő sem akar egyedül lenni. Érted? Veled van, de csak hogy legyen valakije... "majd meglátjuk hogy alakul" => hát ez kb úgy hangzik, hogy keres valakit és majd akkor szakít. Szerintem nem érdemes tovább kínoznod magad ebben a kapcsolatban, mert minél tovább lesztek együtt annál nehezebben engeded majd el. Belül te is tudod, hogy ez így nem jó. Szóval tessék felébredni királylány, és nem belebetegedni. Van még száz másik. :) 20/L
2011. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja bocsanat 23(L)
2011. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolatokban lehetnek hullámvölgyek is. Remélem nálatok is ez van. Ez kiderül. De, ha nem megy, akkor nem szabad erőltetni. Bármennyire is fájdalmas.
2011. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23/F
2011. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is megkérdeztem már mérgemben tőle, hogy majd közben keres-e mást, míg leszek, és aztán ha majd vele már minden jó, akkor pattint majd le??? Erre azt mondta, hogy ő nem fog semmi ilyesmit tenni. Néha látszik rajta, hogy szeret, néha meg nem...Mostanában sajnos összejöttek a dolgok, lehet kicsit túlkomplikáltam mindent, és lehet, hogy a folytonos ragaszkodásommal kiborítottam őt is...nem tudom, bízom a második válaszadó szavaiban, de persze tudom, hogy nem a helyes utat választom, és ahogy mondod Kedves harmadik, van még 100... csak az a baj, hogy nekem csak egy kell, és az Ő
2011. máj. 18. 16:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok!!!

Probalj meg olyan lenni mint regen,amig minden tokeletes volt!!Elkovettem enis azt a hibat,h oszinte leszek uldoztem a szerelmemmel meg hasonlok!!Nem szabad!!!!Viselkedj ugy mint regen,ne legyel feltekeny es csinaljatok tobb kozos programot!!Siman csak setaljatok este vagy pezsgozetek vagy elevenitsetek fel a regi idoket,ilyeneket!!!probald meg,tudom ez nehez,de egy probat meger!!Ja es nelegy feltekeny,ez egy nagyon jo tanacs!!!Nyugottan irhatsz e-mailt is szivesen beszelgetek veled,hidd el tudom mit erzel!!!!!!

2011. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
3. vagyok... Figyelj, mindig arra mondja az ember hogy nekem ő kell, akivel éppen van. Szakítotok, találsz egy jobbat és rájössz, hogy tényleg van más, van jobb. És ezt csak úgy mondom, mindegyik rendesnek meg kedvesnek tűnik, meg elhiszed hogy szeret de mégse... Ha már ezen el kell gondolkozni, inkább lépj ki belőle. Utólag majd ráébredsz.
2011. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!