Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehetsz boldog azzal, akit igazán szeretsz?

Figyelt kérdés
Ugy érzed megtaláltad az embert, akivel minden jó, szeretitek egymást, aztán derült égből villámcsapás és minden elromlik. Miért van ez mindig igy?
2011. máj. 19. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Nincs ez mindig így.

2. Boldog lehetsz azzal akit szeretsz.


Mi a gond?

1. A sok elvárás

2. A túlzott birtoklási vágy

3. Önzőség

2011. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezért jó Nekem,nincs olyan nő akit igazán szeretek!


22/F

2011. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. Általában mindhárom.
2011. máj. 19. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:
nálam inkább úgy szokott lenni, hogy azt hiszem majd Ő lesz az aki, de még mielőtt bármi komoly dolog lehetne nem történik semmi...
2011. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dettó:d én se vagyok szerelmes senkibe!ejj ráérünk arra még!24n
2011. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert teletömik az emberek fejét a sok szerelmes, romantikus, minden tökéletes álomvilágos baromsággal, de egy jó kapcsolatért meg kell küzdeni nap mint nap. Ez a felnőtt világ. Mindenki álarcot hord az elején, ezt kell levenni, és megmutatni milyenek vagyunk valójában, és akkor lehet építeni egy kapcsolatot. Fokozatosan! Sajnos ez van.
2011. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!