Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak ti miért csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak ti miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Van egy lány,akivel szakítottatok,és már nem akarnátok újra kezdeni a sok-sok vita miatt.Ha meg akarna csókolni az exbarátnőtök,ti nem hagynátok,de ha az exbarátnőd más pasival kezd ki,akkor azon kiakadok és felhozzátok a csajnak,hogy foglalkozzon azzal..Elvileg nem akartok semmit,akkor lehet csak taktikáztok ti is?

Hogy működik ez nálatok?


2011. máj. 19. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy férfi leveszi a kalapját, attól még férfi marad. :D
2011. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én akkor nem bírom elviselni, ha más pasival van, ha szeretem. szerintem még szeret a barátod, nincs túl rajtad.
2011. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha én egy lánnyal szakítottam,és már tényleg nem is nyitok felé,visszautasítom,nem csókolom meg, az azt jelenti hogy már nem foglalkozom vele, békén hagyom.Csináljon azt amit szeretne.Amit a te volt pasid csinál az gyerekes!(nem tudom hány évesek vagytok) Döntse el hogy mit akar.Ha már nem akar téged,ne is szóljon bele az életedbe.
2011. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
MI van?
2011. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet velem van a baj, de nem értem, amit írtál.
2011. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!