Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, milyen gyakran és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen gyakran és milyen virágot adtok barátnőtöknek, feleségeteknek?

Figyelt kérdés
Szívesen adtok virágot?Akár 100ft-os celofán nélkül..Bármilyet!
2011. okt. 30. 15:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kort is írjatok:)köszi
2011. okt. 30. 15:40
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem emlékszem, hogy valaha is kaptam volna, de soha nem is igényeltem, nem olvadok el az ilyesmitől.

Anyukám sem szokott kapni aputól, inkább bonbont vesz apa alkalmakkor, mert azt legalább megeszi, nem hervad el :)

2011. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátnőmnek valentínapon vagy születésnapján vagy bármilyen fontos eseménykor szoktam kedveskedni virággal apróbb ajándékokkal .. de előfordul mikor szimplán eszembejut mennyire szeretem és akkor is kedveskedek neki valamivel és az a szép benne hogy ő ezt nagyon megbecsüli .. férreértés ne essen nem azért csinálom hogy visszakapjam hanem azért mert látom rajta hogy örül neki :D (17 vagyok :D )
2011. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szép gesztus tőled:)Jó hogy,még vannak ilyenek! :) Mázlista a párod!
2011. okt. 30. 15:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Én általában akkor adok virágot "csak úgy" amikor eszembe jut.Mondjuk hetente egyszer..Ha nem virágot akkor csokit,vagy bon-bont viszek a feleségemnek.

Virágot meg mindig mást.Szereti a virágokat,és nagyon örül neki..Na ezért viszek,mert jó látni,hogy egy kis gesztussal mekkora örömet okozok neki...

33/F

2011. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 16:06 vagyok

Az ünnepi alkalmakat nem említem,mert akkor alap hogy veszek egy szép csokrot neki..Vagy mostanában cserepes virágokat..

2011. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2011. okt. 30. 16:13
 8/11 anonim ***** válasza:
én nem kaptam 4 év alatt 20L
2011. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

20L:hát ez szomorú :(

Nekem is ez volt a tapasztalatom szinte minden "kapcsolatban"...

2011. okt. 30. 16:24
 10/11 Gergo_30F ***** válasza:
fél év alatt kétszer; szülinapra (vacsora mellett), ill. nagyon jó hírt kapott a dokitól, ez alkalomból kapott virágot is, hogy még szebb legyen a napja. mindig a kedvencét. ennél sűrűbben kap viszont csokit, abból is a kedvencét, bár abból szinte mindegy, milyet... :)
2011. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!